امروز: سه شنبه 21 مرداد 1399 برابر با 11 آگوست 2020

نباید اجازه دهیم از ظرفیت دولت در جهت انتخابات سوءاستفاده شود

  • شنبه, 09 خرداد 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پايگاه اطلاع رساني رشت پرس وزیر کشور در همایش سراسری فرمانداران کل کشوراظهار داشت: وزیر کشور در همایش فرمانداران سراسر کشور گفت: برخی به هر دلیل می‌خواهند از توان دستگاه‌های حاکمیتی سوءاستفاده کنند اما نباید اجازه دهیم از ظرفیت دولت در جهت انتخابات سوءاستفاده شود .

عبدالرضا رحمانی فضلی گفت: موضوع انتخابات به عنوان موضوع اصلی که امسال با آن مواجه هستیم یکی از مراحل آزمایش و از مراحل سنجش میزان اعتماد و سنجش میزان توجه مردم به دولت و حاکمیت است.

وی افزود: اگر انتخابات ما از منظر مردم خدشه‌دار شود و مردم احساس کنند که مشی و روش سالم برگزاری انتخابات از سوی مسئولین دچار اشکال شده، درجه اعتمادشان نه تنها به دولت بلکه به حاکمیت و نظام کم می‌شود.

وزیر کشور گفت: ما به عنوان دولت به دنبال حمایت از هیچ حزب و گروهی نیستیم و به دنبال این نیستیم که فرد خاصی رأی بیاورد بلکه به دنبال رعایت عدالت در انتخابات هستیم و همچنین به دنبال این هستیم که اعتماد به نظام در قالب انتخابات تقویت شود.

رحمانی فضلی همچنین گفت: هر کسی در چارچوب قانون و مقررات و صلاحیت لازم برای حضور در انتخابات برخوردار باشد و در عرصه سیاسی خود را ارائه دهد و مردم به آن رأی دهند مورد حمایت وزارت کشور و دستگاه‌های حاکمیتی خواهد بود. برخی به هر دلیل می‌خواهند از توان دستگاه‌های حاکمیتی سوء استفاده کنند اما نباید اجازه دهیم از ظرفیت دولت در جهت انتخابات سوء استفاده شود.

انتهاي پيام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 3853

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی