امروز: دوشنبه 12 خرداد 1399 برابر با 01 جون 2020

هماهنگی با شورای نگهبان برای برگزاری الکترونیکی انتخابات مجلس در کلانشهر ها

  • سه شنبه, 12 خرداد 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، وزیر کشور گفت: تلاش بر این است که انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری در کلان شهرها به صورت الکترونیکی برگزار شود.

عبدالرضا رحمانی فضلی روز سه شنبه در حاشیه برگزاری آیین یادبود مرحوم احمد کاظمی پدر خیر و معنوی شهرستان شیروان در خراسان شمالی به خبرنگاران اظهار کرد: امور انتخابات طبق برنامه پیش می رود و در این راستا هماهنگی های لازم بین دستگاه های اجرایی ایجاد شده است.

وزیر کشور گفت: با مصوبه ای که دولت داشت انتظار می رود انتخابات دست کم در کلان شهرها به صورت الکترونیکی برگزار شود.

رحمانی فضلی در خصوص آخرین برنامه ریزی نحوه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری گفت: هماهنگی نهایی با شورای نگهبان برای الکترونیکی برگزار کردن این دوره از انتخابات صورت گرفته است.

وزیر کشور صبح امروز وارد شیروان زادگاه خود شد و در دومین روز از آیین یادبود مرحوم احمد کاظمی پدر خیر و معنوی شهرستان شیروان شرکت کرد.

در این آیین نمایندگان مردم خراسان شمالی در مجلس شورای، شماری از مدیران کل، مسئولان شهرستانی و اقشار مختلف مردم حضور داشتند.

شادروان احمد کاظمی از خیرین نمونه مدرسه ساز و خیر سلامت استانی و شهرستانی بود.

شهرستان شیروان با 167 هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در 60 کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.ایرنا

انتهای پیام/083458

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 3911

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی