امروز: دوشنبه 06 بهمن 1399 برابر با 25 ژانویه 2021

دولت روحانی ستاد انتخاباتی احمدی نژاد است

  • دوشنبه, 08 تیر 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، مسئول تیم رسانه ای طیف احمدی‌نژاد ادامه داد: در این 22 ماه اخیر که از دولت یازدهم سپری می‌شود، دولت یازدهم آنقدر از خود ناکارآمدی نشان داده است که حتی جدی ترین منتقدان دولت نهم و دهم نیز ترجیح می‌دهند احمدی نژاد روی کار بیایید.

عبدالرضا داوری از نزدیکان مشایی در خصوص ارائه لیستی از دولت در سایه برای انتخابات سال 96 گفت: آقای احمدی نژاد نیازی به دولت در سایه ندارند.
همه دولت آقای روحانی عملا ستاد انتخابات احمدی نژاد است، زیرا با ناکار آمدی که از خود نشان دادند احمدی نژاد را هر روز در افکار عمومی بیش از پیش تثبیت میکنند.
وی ادامه داد: دولت در سایه یک اصطلاح سیاسی است؛ زمانی که یک جریان جدیدی بر سر کار می آید و این جریان جدید در مسیر اداره کشور و دولت قوی عمل می‌کند دولت قبل می آید یک نهادی به عنوان "دولت در سایه" تشکیل می دهد تا دولت جدید را زیر نظر بگیرد و از طریق نقاط ضعف آن دولت وارد عمل شود.
داوری با بیان اینکه احمدی نژاد به هیچ عنوان به دولت در سایه نیازی ندارد، خاطرنشان کرد: دولت آقای روحانی در همه حوزه‌ها سرتاسر ناکارآمدی بوده است، چه در حوزه اجتماعی و چه در دیگر حوزه ها! اصولا دولت آقای روحانی به مثابه ستاد انتخاباتی برای آقای احمدی نژاد کار می‌کند.
 
مسئول تیم رسانه ای طیف احمدی‌نژاد ادامه داد: در این 22 ماه اخیر که از دولت یازدهم سپری می‌شود، دولت یازدهم آنقدر از خود ناکارآمدی نشان داده است که حتی جدی ترین منتقدان دولت نهم و دهم نیز ترجیح می‌دهند احمدی نژاد روی کار بیایید.
عبدالرضا داوری با اشاره به این که موفقیت امری نسبی است!تصریح کرد: دولت یازدهم با شعارهای بسیاری از قبیل اینکه اقتصاد کشور را درست می‌کند و کلید همه مشکلات را در دست دارد روی کار آمد.اما می بینیم که بعد از 22 ماه نه تنها شرایط بهبود پیدا نکرده است بلکه شاخص ها عقب گرد نیز داشته است.
عضو ارشد تیم رسانه ای احمدی نژاد و از نزدیکان رحیم مشایی عنوان کرد: احمدی نژاد هیچ برنامه‌ای برای انتخابات مجلس ندارند  و ایشان سفر استانی هم ندارند! در طی این مدت برخی از تشکل ها و احزاب در استان های مختلف از ایشان دعوت می‌کردند که ایشان نیز حضور پیدا می‌کردند، اما این سفرها را نمی‌توان سفر استانی تلقی کرد.نامه نیوز

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 4364

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی