امروز: دوشنبه 06 بهمن 1399 برابر با 25 ژانویه 2021

آمار ارائه شده اشتغال در گیلان با حقیقت فاصله بسیار دارد

  • پنج شنبه, 01 مرداد 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در زمینه آمار ارائه شده اشتغال در گیلان نباید به هر آماری اطمینان کرد و اطلاعات درست و دقیقی که ما از آن خبر داریم با ارقامی که ارائه شده، بسیار متفاوت است.

جبار کوچکی‌نژاد ،با بیان این‌کهآمارهای ارائه شده در زمینه کاهش نرخ بیکاری در استان درست نیست، اظهار داشت: عده‌ای بیکار می‌شوند و عده دیگری به جای آنها سرکار می‌روند و اگر آقای استاندار بتواند بدون این که کسی اخراج شود شخص دیگری را سر کار ببرد، موفقیت محسوب می‌شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که آمارهای دولت در مورد تورم با حقیقت فاصله بسیار دارد، افزود: دولت همه جا اعلام می‌کند که سطح تورم پایین آمده، در صورتی که زندگی مردم این را نشان نمی‌دهد.

کوچکی‌نژاد افزود: بحث بیکاری افراد دارای تخصص و تحصیل‌کرده از جمله نیازهای اساسی مردم گیلان است که واقعا" مردم را تحت فشار قرار داده است و می‌تواند باعث دل‌سردی مردم از تحصیل شود که در نتیجه مشکلات زیادی را به همراه دارد.

این نماینده مجلس گفت: درآمد مردم بسیار پایین است و همین‌طور که کاملا" قابل مشاهده است، مردم در روستاها درآمد بسیار پایینی دارند و در فقر و شرایط سختی زندگی می‌کنند و زندگی برای اقشار متوسط و سطح پایین جامعه سخت شده که این باعث تاسف است.

وی با اشاره به این‌که در بخش کشاورزی باید به کشت دوم اهمیت بیشتری داده شود، گفت: باید کشت دوم را توسعه دهیم، چون هم برنج حاصله از کشت دوم مرغوبیت بیشتری دارد هم این کار اقتصاد خانوار کشاورز را ترقی می‌دهد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بحث گردشگری باید زیر ساخت‌ها را توسعه دهیم تا ماندگاری مسافران را بیشتر کنیم و حضور گردشگران بیشتری را شاهد باشیم، اظهار کرد: باید به صنعت بها داده شود تا باعث پیشرفت شود تا به تولید برسیم.تسنیم

انتهای پیام/083451

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 4815

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


نظرات  

 
0 #2 محمد در تاریخ: شنبه 03 مرداد 1394 ، ساعت 09:05 ق ظ
با سلام جناب آقای .... در مورد امارهای کاهش نرخ بیکاری در استان گیلان اگر یادتان باشد زمانی که این آمارها اعلام میشد چرا سکوت کردید والان وجداتان بیدار شده و لب به اعتراض گشوداید زمانی که شما این اطلا عات را از مدیرانی که توسط شما حمایت و تایید میشد و خواسته های خودتان را دیکته می کرد ید فراموش کرده و افرادی که توسط شما سر کار رفته اید را فراموش کرداید حال به استاندار محترم راه وروش مدریت را توصیه مینمایید
نقل قول
 
 
0 #1 سید در تاریخ: پنج شنبه 01 مرداد 1394 ، ساعت 10:05 ق ظ
نماینده ی ....و ....خاصیت گیلان
نقل قول
 

 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی