امروز: چهارشنبه 14 خرداد 1399 برابر با 02 جون 2020

تمام کنایه‌های روحانی در روز دانشجو/ تازه به دوران رسیدگی دلواپسان

  • یکشنبه, 16 آذر 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم
روحانی در جمع دانشجویان علوم پرشکی با مخالفان خود با کنایه سخن گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به نقل از نامه نیوز، روحانی با کنایه نسبت به برخی رفتار سخن گفت و در کنار این کنایه‌ها از رفتار برخی مخالفان نیز گلایه کرد. رئیس جمهور دیوار دولت را کوتاه خواند که هرکسی به هر شیوه آن را نقد می‌کند از گوجه تا انرژی هسته‌ای.

 رئیس جمهور که به نظر می‌رسد از اظهارنظرهای برخی در مورد پرونده هسته‌ای و تیم مذاکره کننده به شدت دلخور است، خود و ظریف و تیم مذاکره کننده را انقلابی و برخی منتقدان یا همان دلواپسان را تازه به دوران رسیده خطاب کرد. قطعا لقب تازه روحانی به منتقدان هسته‌ای می‌تواند سوژه، آینده رسانه‌ها و شخصیت‌های سیاسی مخالف دولت باشد.

نحوه انتخاب وزیر علوم توسط نمایندگان مجلس نیز از کنایه‌های روحانی در امان نماند و رئیس جمهور اعلام کرد که فرهادی راه فرجی دانا، توفیقی و نجفی را ادامه خواهد داد.

سخنان پرکنایه روحانی قطعا با واکنش‌های فراوانی از سوی منتقدان دولت تدبیر و امید روبرو خواهد شد.

در جدول زیر می‌توانید کنایه‌های روحانی به منتقدان دولت را بخوانید.

کنایه روحانی

دستگاه و فرد مورد کنایه

هرکس به مناسبتی از گوجه فرنگی گرفته تا انرژی هسته‌ای نقدش را به دولت روا می دارد

کیهان، وطن امروز و برخی نمایندگان مجلس مخالف دولت

هیچ کس نمی تواند بازگشت به گذشته بکند

کسانی که به دنبال بازگشت محمود احمدی نژاد به قدرت هستند

دولت نسبت به دانشگاه ها، خط و راهی که داشته یکی است و از آن راه بازگشت نخواهد کرد. وزیر علوم جدید هم ادامه دهنده راه و مسیر عزیزان پیشین خود در دولت یازدهم خواهد بود. همان راهی که بنا بود نیلی منفرد طی کند و نگذاشتند؛ بنا بود دکتر توفیقی ادامه دهد و نگذاشتند؛ دکتر فرجی دانا آمد و برعهده گرفت. ادامه راه برای دکتر فرجی دانا ممکن نشد. همان راه را دکتر نجفی ادامه داد. و همان راه را قرار بود دکتر نیلی احمدی ادامه دهد، و همان راه را قرار بود دکتر دانش آشتیانی ادامه دهد، و امروز دکتر فرهادی همان راه را ادامه خواهد داد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی

قلیتی البته داریم که از این وضع خیلی خوشحال نیستند آنها هم انشاءالله از منافع زودگذرشان بگذرند. سیاست خارجی ما هرچه موفق باشد به نفع این مردم و کشور است و به نفع ثبات کشور. آنها که امروز مسئولیت سیاست خارجی را بردوش دارند از رئیس دولت گرفته تا وزیر امور خارجه و همه کارشناسان، افرادی انقلابی و چهره هایی هستند که سوابقشان در انقلاب برخی از آنها مربوط به روزهای اول انقلاب است.

اعضای جبهه پایداری، رسانه‌های مخالف دولت و برخی نمایندگان مجلس

یک عده تازه به دوران رسیده که البته ما به آنها هم احترام می گذاریم، نمی خواهد اینقدر نسبت به آینده و ارزشهای انقلاب و ارزشهای اسلام دل‌نگران باشند. ما همه باید در ارزشها اجماع نظر پیدا کرده و نظر مشترک پیدا کنیم.

دلواپسان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 603

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی