امروز: دوشنبه 06 بهمن 1399 برابر با 25 ژانویه 2021

نامه نوه آیت الله فکور یزدی به نوه امام خمینی (ره) در باب انتخابات+متن

  • سه شنبه, 13 بهمن 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، حاج حسن کربلایی دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان در صفحه شخصی خود یاداشتی را با عنوان " نوه امام مراقب باشید " منتشر کرد که در آن به ابعاد مختلف سیاسی و اجتماعی حضور حجه الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در انتخابات مجلس خبرگان رهبری پرداخت که در ادامه با هم این یادداشت را می خوانیم:

بنام خدا، سلام                    

جناب حجة الاسلام آقای سید حسن خمینی. اخبار ثبت نام جنابعالی جهت عضویت در مجلس خبرگان را شنیدم، قبل از آن هم اهداء درجه علامه از سوی آقای هاشمی به شما را شاهد بودم.رفتن و نرفتن برای امتحان خبرویت جنابعالی نیز برای خودش سر و صدایی داشت. اخیرا هم فرمودید با توجه به درخواست عمومی مردم و برخی بزرگان حوزه و سیاست، به شورای نگهبان شکایت میکنم.

البته از اینکه متوجه شدم زبان شکایت و گله هم دارید، خوشحال شدم ولی استدعا دارم نسبت به همه جفاهایی که طی سالیان متمادی پس از ارتحال امام خمینی به تفکر و اندیشه های ناب امام شده هم اعتراضی بفرمایید، زیرا آنهم خواست عموم مردم و علماء و بزرگان و سیاسیون بوده و هست. از سالها قبل انتظار داشتیم بعنوان نوه امام، آن زمانی که افرادی از اصلاحات رسما اعلان کردند که اندیشه های امام خمینی باید به موزه برود، یا وقتی گفتند اسلام هیچ برنامه ای برای اداره جامعه ندارد و آنجا که به اصل ولایت فقیه اهانت کرده و به دنبال وکالت به جای ولایت بودند و آنگاه که در فتنه ۸۸ اصل حاکمیت دینی و بزرگترین دستآورد انقلاب اسلامی یعنی جمهوری اسلامی را نشانه گرفته و شعارهای ضد دینی سردادند و در روز عاشورا به همه ارزشها حمله ور شدند و متاسفانه سران این جریانات با شما نشست و برخاست دارند، باید فریاد میزدید و اعتراض و شکایتی میکردید.

نوه امام که متولی حفظ آثار و اندیشه های امام است باید مراقب اندیشه های ناب امام خمینی باشد و مراقبت کند تا اندیشه های او به انحراف کشیده نشود و باید همچون امام بر سر آمریکا فریاد میزد. جنابعالی اکنون احساس کردید که حقی از شما ضایع شده فلذا احساس تکلیف کردید تا شکایت کنید ولی اقا سید حسن، مردم ایران سالهاست از شما میخواهند وصیت پدر بزرگوارتان در باب تبعیت محض از رهبری را جامه عمل بپوشانید. چرا اينهمه جسارت و اهانت و بی ادبی اصحاب فتنه به رهبری و ولایت، شما را وادار به اعتراض نکرد؟

برادر عزیز مراقب باشید فتنه گران حرفه ای اينبار شما را ابزاری برای مقابله با نظام و مهمترین و حساسترین نهاد نظام یعنی شورای نگهبان قرار ندهند. راستی اگر همان مردم و سیاسیون از شما بخواهند که از دست شورای نگهبان به سازمان ملل شکایت کنید، چنین خواهید کرد؟ نوه محترم امام، لطفا کمی به خود و جایگاه خود بينديشيد.  مردم ایران زمین به امام احترام میگذارند و اگر نوه آن حضرت نبوديد بارها و بارها به خاطر سکوتهایی که کردید شما رابه چالش میکشیدند. لطفا شیطانها را از اطرافتان برانيد.

والسلام حسن کربلایی، نوه حضرت آیةالله فکور یزدی ، دوست، همراه و مرید امام خمینی، رحمت الله علیه.

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 7649

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی