امروز: جمعه 04 مهر 1399 برابر با 25 سبتامبر 2020

اعلام آمادگی برای برگزاری مناظره با علی‌ مطهری

  • دوشنبه, 08 دی 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پايگاه اطلاع رساني رشت پرس، ، پس از انتشار خبر دعوت یکی از اساتید دانشگاه از علی مطهری برای مناظره درباره فتنه 88 و قایع مرتبط با آن، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی قزوین آمادگی خود را برای میزبانی این برنامه اعلام کرد.

متن نامه این جامعه اسلامی خطاب به دکتر مطهری به شرح زیر است:جناب آقای دکترعلی مطهریاز طریق سایتها و خبرگزاری ها مطلع شدیم که پیرو بیانات اخیرتان در خصوص فتنه ۸۸ و منشا و علل بروز و سهم افراد مختلف در وقوع آن، دکتر فرزاد جهان بین، عضو هیات علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، جنابعالی را به مناظره دعوت نموده است.

محور این دعوت به مناظره، تحلیل حوادث سال ۸۸ در سه مقطع زمانی ؛ قبل از انتخابات، انتخابات، و بعد از انتخابات می باشد و طی آن مدعیات ارائه شده از سوی شما مورد نقد و ارزیابی قرار می گیرد.تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) آمادگی دارد با هدف افزایش سطح تحلیل دانشجویان و ایجاد نشاط پاک سیاسی در فضای دانشگاه؛ کرسی آزاد اندیشی ای را با حضور جنابعالی و دکتر جهان بین برگزار نماید.

بدیهی است از طریق این گفتگوی طرفینی، ادله طرفین در معرض ارزیابی مخاطب قرار می گیرد و آنانند که بهترین سخن را برخواهند گزید.والسلام علی من اتبع الهدی تشکل جامعه ی اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی ره قزوین.جهان

انتهاي پيام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 967

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی