امروز: دوشنبه 18 اسفند 1399 برابر با 08 مارس 2021

فرهنگی (6)

سه شنبه, 06 مهر 1395

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس رئیس فدراسیون جهانی انجمن‌های جراحان مغز و اعصاب گفت: علم و دانش ثروت شخصی نیست و هر قدر دانش انسان بیشتر شود مسؤولیت او در مقابل اجتماع نیز افزایش می‌یابد.

سه شنبه, 08 تیر 1395

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس همزمان با راهپیمایی روز قدس ، پروازهای نمایشی مزین به نام «مدافعان حرم» توسط پنج دستگاه پاراموتور در رشت انجام می شود.

دوشنبه, 26 آبان 1393

اختصاصی/ در جهت تنویر افکار عمومی و آشنایی مخاطبان با عملکردهای و فعالیت های مدیران استان در بخش های مختلف ، پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس ، امروز میهمان ویژه ای را در جمع هیات تحریریه خود پذیرا بود و از نقطه نظرات ایشان در زمینه ارتقاء فرهنگ رسانه سود جسته است . روح الله جهاندیده مسئول سازمان بسیج رسانه استان گیلان در گفتگویی صمیمانه به سوالات هیات تحریریه پایگاه خبری رشت پرس پاسخ گفتند که در ادامه می خوانید :

سه شنبه, 20 آبان 1393

اختصاصی /در ادامه ی گفتگوهای خبری پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس با مدیران و مسئولان استانی ، مهندس رضا علیزاده ، مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان گیلان میهمان ویژه ی خبری هیات تحریریه پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس بود و به سوالات مطروحه پاسخ گفت که در ادامه این گفتگو را می خوانید :

پنج شنبه, 23 مرداد 1393

اختصاصي/ به گزارش پايگاه اطلاع رساني رشت پرس  اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان به عنوان یکی از زیر مجموعه های این نهاد مهم در استان مسئولیت های خطیری در عرصه های مختلف جامعه گیلان دارد و برنامه ریزی هایی که در این خصوص زیر نظر این بخش انجام می شود در تبین فعالیت های اجتماعی و فرهنگی در استان حایز اهمیت است .

یکشنبه, 16 آذر 1393

اختصاصی/پایگاه خبری رشت پرس در ادامه ی انعکاس نظرات و عملکردهای مدیران نهادهای مختلف استان این بار پذیرای میهمان ویژه ای از حوزه فرهنگ و هنر گیلان در جمع هیات تحریریه بود . دکتر فیروز فاضلی مدیر کل محترم اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان در گفتگویی صمیمانه به سوالات هیات تحریریه پایگاه اطلاع رسانی شت پرس پاسخ دادند که در ادامه می خوانید :

 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی