امروز: چهارشنبه 20 فروردين 1399 برابر با 08 آوریل 2020

تعلل هیئت رئیسه مجلس در طرح سوال از رئیس جمهور/رئیس کل بانک مرکزی باید عزل شود و یا استعفا دهد/مجلس باید به دولت راه‌کارهای مناسبی نشان دهد نه اینکه دولت آزاد باشد

  • دوشنبه, 09 مرداد 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیئت رئیسه مجلس در طرح سوال از رئیس جمهور تعلل می‌کند گفت: با وجود اینکه ۱۳۰ نفر از نمایندگان مجلس طرح سئوال از رئیس جمهور را امضا کردند اما هیئت رئیسه مجلس در این‌باره تعلل می‌کند

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، جبار کوچکی‌نژاد با اشاره به آخرین وضعیت موسسه اعتباری کاسپین اظهار داشت:در جلسه‌ای که در این زمینه با رئیس جمهور برگزار شد تاکید کردیم که هرچه سریعتر تکلیف سرمایه مردم در موسسه کاسپین و بانک سرمایه را مشخص کند.

وی با بیان اینکه دولت در پرداخت سرمایه مردم تعلل کرده است و از طرفی هیئت رئیسه مجلس نیز در طرح سئوال از رئیس جمهور تخلف می‌کند گفت: با وجود اینکه 130 نفر از نمایندگان مجلس طرح سئوال از رئیس جمهور را امضا کردند اما هیئت رئیسه مجلس در این‌باره تعلل می‌کند.

کوچکی‌نژاد با بیان اینکه بسیاری از موسسات مالی و اعتباری دچار مشکلات اساسی هستند و مجلس در حل این مشکلات بسیار کند عمل می‌کند افزود: به مردم ظلم شده و کاری از دست آن‌ها بر نمی‌آید و تنها اعتراضات خود را از طریق تجمع اعلام می‌کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم توانایی رئیس کل بانک مرکزی در مدیریت و اداره امور مربوطه اذعان داشت: دولت باید در این‌باره سیاست درستی اعمال کند و ولی‌الله سیف برای حل مشکلات فعلی می‌بایست عزل شود و یا استعفا دهد.

وی با بیان اینکه در کف جامعه برخلاف آن چه درباره پرداخت بخشی از سرمایه مردم دیده می‌شود افزود: سرمایه‌گذران موسسات اعتباری، مردم مستضعف، بازنشسته و یا افرادی هستند که ملک و یا اموال خود را فروخته و در موسسه مالی سرمایه‌گذاری کرده‌اند تا از این طریق زندگی خود را تامین کنند و بسیار متضرر شده‌اند.

کوچکی نژاد با بیان اینکه رئیس کل بانک مرکزی بر اشتباه خود پافشاری می‌کند اظهار داشت: مجلس باید به دولت راه‌کارهای مناسبی نشان دهد نه اینکه دولت آزاد باشد و هرکار و رفتاری که می‌خواهد با مردم انجام دهد.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 14724

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی