امروز: جمعه 03 بهمن 1399 برابر با 22 ژانویه 2021

  • فرماندار صومعه سرا؛
برای برگزاری انتخاباتی پرشور آمادگی کامل داریم

  • سه شنبه, 29 بهمن 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرماندار صومعه‌سرا عنوان کرد: باتوجه به برنامه‌ریزی و تمهید مقدمات انجام شده، آمادگی کامل برای برگزاری انتخاباتی پرشور در شهرستان وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، سیدجلال سیدمحمّدی در گفت وگویی با اشاره به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز دوم اسفند ماه اظهار داشت: باتوجه به برنامه‌ریزی و تمهید مقدمات انجام شده، آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات در شهرستان وجود دارد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه با فعال شدن ستادهای انتخاباتی ، شور و حال انتخابات در شهرستان ایجاد شده ، ادامه داد: برنامه‌های تبلیغاتی کاندیداها که از چند روز قبل به طور غیررسمی فعال بودند، اکنون رنگ و لعاب رسمی و میدانی به خودش گرفته و خوشبختانه در حال حاضر شاهد فعالیت‌ ستادهای تبلیغات انتخاباتی در نقاط مختلف شهرستان هستیم.

فرماندار صومعه‌سرا ابراز امیدواری کرد با تلاش‌هایی که انجام می‌شود، شاهد حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی باشیم.

صومعه‌سرا یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد. در این شهرستان 207 شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده که 168  شعبه در مناطق روستایی و 39 شعبه در مناطق شهری است و از این تعداد 206 شعبه اخذ رای به صورت ثابت و 1 شعبه اخذ رای سیار آرای مردم را جمع آوری می‌کنند.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 23482

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی