امروز: جمعه 29 شهریور 1398 برابر با 20 سبتامبر 2019

این جملات آنقدر بد بود که برازنده لباس روحانیت نبود

  • دوشنبه, 03 آذر 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیش از آغاز جلسه علنی نوبت عصر روز یکشنبه پارلمان، نشستی غیرعلنی داشتند. در جلسه غیرعلنی این جملات آنقدر بد بود که برازنده لباس روحانیت نبود خانه ملت، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی گزارشی را از مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5 که در وین پایتخت اتریش در حال برگزاری است به نمایندگان ارائه داده است.

جعفرزاده ایمن آبادی در خصوص موضوعات مطرح شده در این جلسه گفت: دو موضوع در این جلسه غیر علنی مورد بررسی قرار گرفت؛ اول اینکه یکی از ناطقان در نطق پیش از دستور نوبت صبح، به رئیس جمهور توهین کرد و از صحبت هایی انجام داد که از آن صحبت ها بوی نقد نمی آمد و به نظر بیشتر بوی نفرت داشت، این جملات آنقدر بد بود که برازنده لباس روحانیت نبود.

وی گفت: دکتر لاریجانی در این خصوص توضیح دادند. جعفرزاده اضافه کرد که خود من شنیدم حتی برخی از مراجع نیز در این باره در جلسات درسی خود به این موضوع پرداخته اند و این را یک توهین تلقی کردند، و عنوان کردندکه این نوع برخوردها دیگر نقد نیست و فحاشی به سران است.

وی گفت: در آنجا عنوان شد که اطلاعاتی از پرونده اتمی و مذاکرات وجود دارد که نمایندگان از آن بی اطلاع هستند و متاسفانه این پرونده در مجلس شورای اسلامی در دست عده ای خاص است و چون این افراد چیزی در این باره نمی گویند اینها نماینده مردم نیستند.

این نماینده گفت: دکتر لاریجانی در پاسخ به این ادعای نماینده ها اظهار داشت، اگر منظور شما من هستم، من به دلیل اینکه در شورای عالی امنیت ملی بودم و اگر لازم باشد رهبری یا برخی از مراجع با من تماس می گیرند به همین دلیل نشست هایی انجام می شود به همین دلیل برخی اطلاعات را دارم، اما پرونده در اختیار مجلس نیست.

این پرونده در اختیار شورای عالی امنیت ملی است، این پرونده در دست بزرگان است و از طرف این بزرگان هدایت می شود، بار دیگر وی توضیح داد که نتایج خوبی در وین حاصل نشده است، هرچند که آنها در روزهای آخر متوجه شدند که ایران سفت و سخت ایستاده تا به مذاکرات به نتیجه برسد اما امکان دارد در روزهای اخیر به نتیجه مطلوب نرسیم.تابناک

انتهای پیام/83458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سیاسی
خواندن کد خبر: 381

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی