امروز: چهارشنبه 05 تیر 1398 برابر با 25 جون 2019

مدیریت شهری (18)

شنبه, 02 مرداد 1395

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، سید رضا موسوی روزان از اعضاء شورای اسلامی شهر رشت در گفتگوی ویژه خبری در محل پایگاه خبری رشت پرس حضور یافت و به سوالات مطروحه پاسخ و به ارائه نقطه نظرات خود پرداخت.

جمعه, 28 اسفند 1394

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، در پی انتصابات اخیر شهرداری رشت که بازتابهای مختلفی را در رسانه ها در پی داشت سید امیر حسین علوی در گفتگویی اختصاصی به پاره ای از موضوعات جهت شفاف سازی فضای بوجود آمده پاسخ داد.

پنج شنبه, 27 اسفند 1394

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، صبح امروز رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی کلانشهر رشت در مصاحبه ای اختصاصی با رشت پرس ابعاد جدیدی را از اتفاقات روزهای اخیر شهرداری موسوم به روز انتصاب پرده برداری کرد.

پنج شنبه, 30 مهر 1394

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، بر اساس رویکرد شفاف خود در انعکاس نقطه نظرات مدیریت ، گفتگوهای ویژه های را با مدیران استانی تدارک دیده است که پرسش ها و پاسخ های مسئولان به طور کاملا بی طرفانه و شفاف در اختیار مخاطبان پایگاه خبری قرار می گیرد.

سه شنبه, 05 خرداد 1394

پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس ، بر اساس رویکرد شفاف خود در انعکاس نقطه نظرات مدیران ، گفتگوهای ویژه خبری را با مدیران و مسئولان استانی مهیا می نماید که پرسش ها و پاسخ های مسئولین به طور کاملا بی طرفانه و مشخص در اختیار مخاطبان پایگاه خبری رشت پرس قرار می گیرد . در ادامه ی این گفتگوها ، امروز سید رضا موسوی روزان عضو شورای اسلامی کلانشهر شهر رشت میهمان گفتگوی ویژه ی خبری این پایگاه بودند و به سوالات هیات تحریریه رشت پرس پاسخ گفتند . در ذیل این گفتگو را می خوانید :

چهارشنبه, 23 ارديبهشت 1394

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس امروز دکتر رضا جمشیدی چناری در گفتگویی اختصاصی با خبر نگاررشت پرس به گفتگو پرداختند و پیرامون عملکرد شورای اسلامی کلانشهر رشت و آینده سیاسی و اجتماعی خود به سوالات خبرنگار سرویس ویژه خبری پاسخ گفتند . در ادامه مشروح این گفتگو را حضور مخاطبان تقدیم می داریم :

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی