امروز: شنبه 27 دی 1399 برابر با 16 ژانویه 2021

توجیه غیبت شهردار رشت در زمان بارندگی توسط رییس شورا

  • چهارشنبه, 20 شهریور 1398
  • نوشته شده توسط 
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم
ییس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به آب گرفتگی برخی معابر شهر به دلیل بارش شدید باران در روزهای اخیر اظهار داشت: یقینا همه مسئولین و خدمتگزاران مردم هدفی جز ارتقا سطح کیفی زندگی شهری را دنبال نمی کنند و در مسیر ایجاد شهری ایده آل از هیچ تلاشی فروگذار نمی باشند و نمونه بارز و مصداق آن را شهروندان در این آب گرفتگی که حاصل نزولات جوی بود به وضوح مشاهده کردند.
اسماعیل حاجی پور با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و آرزوی قبولی طاعات و عزاداری های آحاد مردم علی الخصوص شهروندان رشت با اشاره به آب گرفتگی برخی معابر شهر به دلیل بارش شدید باران در روزهای اخیر اظهار داشت: یقینا همه مسئولین و خدمتگزاران مردم هدفی جز ارتقا سطح کیفی زندگی شهری را دنبال نمی کنند و در مسیر ایجاد شهری ایده آل از هیچ تلاشی فروگذار نمی باشند و نمونه بارز و مصداق آن را شهروندان در این آب گرفتگی که حاصل نزولات جوی بود به وضوح مشاهده کردند.
 
وی افزود: اعضای دلسوز شورای شهر و همکاران خدوم من در مجموعه شهرداری از پرسنل مناطق تا سازمانها، فارغ از هر جایگاه و رتبه ای در کنار یکدیگر تصویری زیبا از همدلی، همکاری و احساس مسئولیت را به نمایش گذاشته و با تمام وجود در آخرین ساعات شب با حضور میدانی خود در نقاط آبگیر همه تلاش خود را برای یاری رساندن به همشهریان خود انجام دادند که جا دارد به عنوان کوچکترین عضو این خانواده از یکایک آنها قدردانی کنم.
 
وی افزود: متاسفانه به دلیل عدم اتمام پروژه جمع آوری آبهای سطحی در برخی از نقاط شهر پس از بارش باران شدید شاهد آب گرفتگی بودیم که پرسنل شهرداری با حضور میدانی و بکارگیری لجستیک های مورد نیاز از قبیل ماشین های پیش رو آتشنشانی با تمام ظرفیت به امداد رسانی به شهروندان پرداخته و حتی الامکان باعث تسهیل در عبور و مرور شدند و با توجه به شدت بارندگی و وضعیت ناتمام طرح مذکور عملکرد بسیار قابل قبولی را ارائه دادند.
 
رییس شورای اسلامی شهر ابراز داشت: در ماههای اخیر و پس از انتخاب شهردار، ایشان با جدیت و اولویتی خاص پیگیر حل مشکلات مربوط به طرح جمع آوری آبهای سطحی بودند و خوشبختانه با حمایت اعضای شورا درایت شهردار مشکلات انعقاد قرارداد با پیمانکاران حل گردید و عملیات عمرانی در نقاط باقیمانده آغاز شد.
 
وی افزود: متاسفانه در پی این اتفاق شاهد برخی فضاسازی ها علیه شهردار محترم بودیم که این امر نه تنها زیبنده شهروندان فهیم شهر رشت نبوده بلکه تصویر حضور پای کار مدیران لایق و پرسنل زحمتکش شهرداری را در قالب ستاد بحران مخدوش می کند.
شهردار رشت با هماهنگی و کسب مجوز از شورا به مرخصی رفت و شایان ذکر است ایشان در دوره تصدی سمت شهرداری رشت پیش از این تنها یک روز از مرخصی خود استفاده کرده بود و در پی بارش های گذشته موضوع را کاملا پیگیری کرده و برای بازگشت به رشت بارها اعلام آمادگی کرد که البته با توجه به شرایط هیئت رییسه شورا حضور ایشان را ضروری ندانست.
 
حاجی پور با بیان این موضوع که پس از عاشورا به سرعت عملیات اتمام نقاط آبگیر از قبل مشخص شده آغاز می گردد اظهار داشت: انتظار میرود با توجه به وضعیت شهر و انباشت مطالبات اعضای محترم و دلسوز شورای شهر و سایر مسئولین و خدمتگزاران شهروندان دست در دست هم و با همدلی و وحدت رویه با پرهیز از حواشی در مسیر توسعه و آبادانی رشت عزیز پا به پا هم گام بردارند و قلب رئوف و دریایی رشتوندان را از این همدلی شاد و به آینده روشن رشت امیدوار کنند.
خواندن 1527 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در مدیریت شهری
خواندن کد خبر: 21952

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی