امروز: پنج شنبه 13 آذر 1399 برابر با 03 دسامبر 2020

برخی مایل نیستند موفقیت و اتحاد میان اعضای شورا وجود داشته باشد/هیچ بهانه‌ای برای کار نکردن وجود ندارد

  • یکشنبه, 31 شهریور 1398
  • نوشته شده توسط 
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس شورای اسلامی شهر رشت در جلسه کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر رشت با گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: امروز قطاری پشت سر ما در حال حرکت است. هر لحظه که بخواهیم توقف کنیم، قطار از روی ما رد می‌شود. این شهر نیاز به کار دارد و باید هرکاری که می‌توانیم برای آن انجام دهیم. نباید فرصت‌ها را از دست بدهیم.

به گزارش پایگاه خبر ی رشت پرس اسماعیل حاجی پور بیان داشت: بیش از دو سال از عمر شورا گذشته است و باید از امکانات بالقوه استفاده کنیم. وضعیت مالی شهرداری امروز به سامان نیست اما امکاناتی را داریم که بتوانیم از آن استفاده کنیم. شک ندارم با توجه به توانمندی‌های اعضای شورا و مدیران و پرسنل شهرداری این کار انجام خواهد شد. ما باید بخواهیم و خواهش بنده از همکارانم این است که کمک کنند تا عقب نمانیم.
رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه امروز فرصت و زمان بسیار مناسبی وجود دارد، تأکید کرد: همه دستگاه‌ها وارد شده‌اند و می‌خواهند کار کنند. اگر امروز کار نشود اشتباه بزرگی رخ داده است. هیچ بهانه‌ای برای کار نکردن وجود ندارد زیرا همه در حال کمک کردن هستند.
اسماعیل حاجی پور تصریح کرد: دستگاه‌های امنیتی، قضایی، نظارتی و... در حال کمک کردن به مجموعه مدیریت شهری هستند. این حق مسلم همه اعضای شوراست که از موضوعات مطلع باشند. بنده از همکاران خود می‌خواهم هر سوالی که دارند را شفاف مطرح کنند. ما قطعاً درگیر حاشیه نخواهیم شد.
وی با بیان اینکه برخی از افراد مایل نیستند موفقیت و اتحاد میان اعضای شورا وجود داشته باشد، خاطر نشان کرد: امیدوارم شهر به کارگاه‌های مختلف و متعددی برای کار کردن تبدیل شود. پرسنل شهرداری نیز موظف هستند، مواردی که اعضای شورا مطرح می‌کنند را به‌ صورت دقیق و کامل پاسخ بدهند تا کاری کنیم که مردم از این موارد و منافع استفاده کنند.
 
 
خواندن 2394 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در مدیریت شهری
خواندن کد خبر: 22086

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی