امروز: دوشنبه 08 خرداد 1396 برابر با 29 می 2017

گزارش تصویری

گزارش تصویری (514)

شنبه, 06 خرداد 1396

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس بسیاری از نامزدهای این دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر رشت عقیده دارند که بسیاری از آراء خرید و فروش شده و تخلفات گسترده ای در این زمینه صورت گرفته است و به این دلیل در جلو درب فرمانداری شهرستان رشت تجمع نمودند.

پنج شنبه, 04 خرداد 1396

جمع کثیری از کاندیدای دوره پنجم شورای اسلامی شهر رشت، نسبت به تخلفات انجام شده در روند انتخابات اعتراض داشته و در مقابل فرمانداری این شهر گردهم آمدند.

دوشنبه, 01 خرداد 1396

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر رشت با حضور در گلزار شهدای رشت با آرمان‌های این مردان همیشه زنده تاریخ تجدید میثاق کرد

شنبه, 30 ارديبهشت 1396

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، مردم و مسئولین شهر رشت با حضور گسترده در صندوق های رای حماسه ماندگار دیگری در 29 اردیبهشت 1396 قدم برداشتند.

پنج شنبه, 28 ارديبهشت 1396

روحانی پس از چهار سال ریاست جمهوری وقتی نتوانست به وعده‌های خود عمل کند مسایل فرهنگی را مطرح کرد در صورتی که در دولت خود از دو وزیر ارشاد استفاده کرد و این به معنای شکست دولت در مسأله فرهنگ است.

چهارشنبه, 27 ارديبهشت 1396

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس در ششمین شب از آغاز تبلیغات رسمی کاندیداهای پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر رشت، ستاد انتخاباتی  حاج مظفر نیکومنش نودهی  با اجرای  مولودی سرایی و برنامه های متنوع و شاد میزبان جمعیت زیادی از هواداران و حامیان  خود بود.

چهارشنبه, 27 ارديبهشت 1396

اجتماع بزرگ و مشترک ستادهای قالیباف و رئیسی با عنوان همایش اتحاد در پیاده راه فرهنگی شهر رشت برگزار شد.

سه شنبه, 26 ارديبهشت 1396

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با حضور خود در  ستاد انتخاباتی مرکزی مجید رجبی ویسرودی حمایت خود را از کاندیداتوری انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر رشت اعلام کرد.

دوشنبه, 25 ارديبهشت 1396

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس در پنجمین شب از آغاز تبلیغات رسمی کاندیداهای پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر رشت، ستاد انتخاباتی رجبی ویسرودی با اجرای برنامه های متنوع و شاد میزبان جمعیت زیادی از هواداران و حامیان  خود بود.

دوشنبه, 25 ارديبهشت 1396

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یک شنبه شب در سالن تختی ورزشگاه عضدی رشت در جمع هوادارن خود از سراسر استان به سخنرانی پرداخت.

دوشنبه, 25 ارديبهشت 1396

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ، گیله مردان و گیله زنان در استقبال از قالیباف نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با شعار «حی علی خیرالعمل خوش آمدی مرد عمل» «قالیباف قالیباف حمایتت می کنیم » حمایت خود از وی را اعلام کردند.

دوشنبه, 25 ارديبهشت 1396

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس پیش از ظهر امروز محمد باقر قالیباف در بین مردم  گیلان سخنرانی کرد.

صفحه1 از33

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی