امروز: سه شنبه 04 ارديبهشت 1397 برابر با 24 آوریل 2018

سه شنبه, 04 ارديبهشت 1397

در چهارمین هفته سلامت، جمعی از مسوولان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، پیش از ظهر امروز از بیماران بستری در بیمارستان های 17 شهریور، رازی و آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت عیادت کردند.

سه شنبه, 04 ارديبهشت 1397

رییس‌جمهور با اشاره به اینکه ما برای آرامش مردم تصمیمات قاطع و محکمی درباره ارز اتخاذ کرده‌ایم، گفت: کسی نگران واردات و صادرات نباشد. تمام نیازهای کشور و کالاهای اساسی با ارز چهار هزار و ۲۰۰ تومانی وارد می‌شود.

سه شنبه, 04 ارديبهشت 1397

استاندار گیلان در دیدار با مدیران شرکت های تعاونی تاکسیرانی استان گفت: جنس کار شما پر اهمیت است بطوریکه پویایی فضای شهری تا حد زیادی معطوف به‌میزان تردد رانندگان زحمتکش در سطح شهر است.

سه شنبه, 04 ارديبهشت 1397
نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت برخی از رجال سیاسی استان از مدیران بازداشت‌شده گفت: از قوه قضاییه انتظار داریم در کنار برخورد قاطع با مدیران بازداشت‌شده مفسد با حامیان آن‌ها نیز برخوردی جدی کرده و از آن‌ها علت این حمایت را جویا شود.
سه شنبه, 04 ارديبهشت 1397

انحراف  و واژگونی پراید در جاده کوهستانی روستای دارستان به تکلیم رودبار  جان 2 مرد 24 ساله را گرفت

سه شنبه, 04 ارديبهشت 1397

سی و نهمین جلسه شورا عصر سوم اردیبهشت ماه با حضور شهردار برگزار شد. دستور جلسه این هفته، میزبانی شهرداری رشت برای شهر خلاق خوراک بود که برگزاری آن به پیشنهاد دبیرخانه آن در یونسکو، به آذرماه موکول شده است.

سه شنبه, 04 ارديبهشت 1397
در راستای تاکید نماینده ولی فقیه در گیلان به مسئولین استان مبنی بر حضور مستمر در بین مردم رییس شورای اسلامی شهر رشت خواستاربرگزاری "میز خدمت" در آخرین جمعه هر ماه  شد.
سه شنبه, 04 ارديبهشت 1397

رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای شهر تهران، ری و تجریش با اعلام کشف جسد مومیایی در اطراف حرم عبدالعظیم حسنی(ع) گفت: برخی احتمال می‌دهند که این جنازه متعلق به رضاشاه باشد که پس از انتقال به ایران در این بخش از حرم دفن شده است.

سه شنبه, 04 ارديبهشت 1397

نایب رئیس فراکسیون مستقلان ولایی گفت: چقدر خوب می شود که بزرگان و سرمایه های این نظام دور یک میز بنشینند و با نزدیک کردن دل ها به یکدیگر برای حل مشکلات مردم تلاش کنند.

دوشنبه, 03 ارديبهشت 1397

استاندار گیلان: اجرای طرح تکاپو و اعطای تسهیلات در حوزه اشتغال گامی در تحقق اقتصاد مقاومتی است که کارآفرینی از طریق بهسازی روند اشتغال در مناطق مختلف را بهبود می بخشد و توسعه رسته های کسب و کار منتخب و اولویت دار در سطح ملی و استانی را محقق می کند.

دوشنبه, 03 ارديبهشت 1397

سخنگوی دولت از راه‌اندازی سامانه «نیما» که برای ساماندهی بازار ارز است خبر داد و گفت: این سامانه، امروز با حضور معاون اوّل رئیس جمهور افتتاح می‌شود.

دوشنبه, 03 ارديبهشت 1397

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: رفع معضل زباله سراوان و رسیدگی به مشکلات پاکبانان باید الویت مدیران شهری رشت قرار گیرد.

صفحه1 از1233

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی