امروز: چهارشنبه 29 شهریور 1396 برابر با 20 سبتامبر 2017

سه شنبه, 28 شهریور 1396

ظهر امروز(سه شنبه) مراسم تودیع و معارفه معاونت عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری بندرانزلی با حضور نماینده شهرستان، فرماندار و سایر مسئولین در فرمانداری بندرانزلی برگزار شد.

سه شنبه, 28 شهریور 1396

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان گیلان از بهره برداری دو مدرسه در مسکن مهر رشت خبر داد.

سه شنبه, 28 شهریور 1396

برای نخستین بار در استان گیلان نصب سیستم فاضلاب سرویس های بهداشتی در پارک بانوان بلوار منظریه رشت اجرا و به بهره برداری رسید

سه شنبه, 28 شهریور 1396

وزیر کشور با بیان اینکه سعی کردیم برای استان البرز از استانداران باتجربه استفاده کنیم، گفت: البرز استان مورد توجه کشور است.

سه شنبه, 28 شهریور 1396

با صدور حکمی مدیر عامل  جدید شرکت گاز استان گیلان منصوب شد.

سه شنبه, 28 شهریور 1396

رئیس شورای اسلامی شهر رشت از مدال آوران  گیلانی در بیست و ششمین دوره مسابقات کاراته سبک(شین کیو کوشین) تجلیل نمود.

سه شنبه, 28 شهریور 1396

سرزمین ایران دارای قدمت و تاریخی غنی است.  و خود یک حوزه فرهنگی وسیعی را شامل میگردد، به واسطه این امر در طول تاریخ تمدن جهان ایرانیان همواره از امکانات و پدیده های عصر خویش برخوردار بودن حتما شما هم واژه ” هفت قلم آرایش ” را شنیده اید این هفت قلم اشاره به ۱-قاضه (سرخاب یا سرخی) ۲-سپیدآب ۳-خال ۴-سرمه ۵-نگار (حنا)  ۶-وسمه (جهت پر پشت کردن ابرو ها ریمل ابرو امروزه) ۷-زرک (گرد طلایی رنگ ) دارد ؛ که از عهد باستان و قبل از اسلام در ایران مرسوم بوده و به آن ” هفت وند ” هم میگفتند. با ورود شریعت مبین اسلام استفاده از هفت وند در انزار ممنوع و تنها زنان متاهل مجاز به استفاده این لوازم آرایش ها و فقط در خانه و بدور از چشم نامحرمان بوده اند.

سه شنبه, 28 شهریور 1396

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس،نهمین جلسه ی علنی شورای شهر رشت با حضور مدیر کل امور بانوان استانداری گیلان در عمارت شورا برگزار شد.

سه شنبه, 28 شهریور 1396

نایب رئیس شورای شهر در واکنش به انتشار لیست خرید تبلت و خودرو برای اعضای شورای شهر گفت: نمایندگان تنها امانت دارانی هستند که با پایان مسئولیت خود تمامی این اموال را به شورا بازخواهند گرداند.

سه شنبه, 28 شهریور 1396

دکتر محمدعلی نجفی استاندار گیلان در آخرین روز حضور در گیلان و نخستین روز حضور در البرز بعنوان استاندار این استان در دولت دوازدهم، در دل نوشته ای خطاب به مردم دیارش ، گیلان، با قدردانی از صبوری ها و متانت آنان در ساماندهی امور و جبران کاستی ها، به تصریح بیان کرد که در چهار سال گذشته، از همه توانش برای کار و تلاش بهره گرفته است.

سه شنبه, 28 شهریور 1396

رئیس شورای اسلامی شهررشت گفت:تصویب طرح جامع حمل ونقل وترافیک رشت در شورای عالی از دستاوردهای خوب شورای شهر است وباید هرچه سریعتر عملیات اجرایی آن آغاز شود.

صفحه1 از1057

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی