امروز: یکشنبه 01 مرداد 1396 برابر با 23 جولای 2017

مدیران عامل بانک ها طی نامه ای به دکتر نوبخت آمادگی خود را برای حمایت مالی از یک طرح بزرگ ملی پیشنهادی در استان گیلان در قالب کنسرسیوم اعلام کردند.

مديرعامل ستاد ديه کشور با اشاره به افزايش آمار محکومان مالي گفت: اکنون دراين دسته اززندانيان2500 مرد ايراني بابت ناتواني درپرداخت تعهد مهريه درحبس استان به سرمي‌برند.

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری رشت منصوب شد

دکتر نجفی بر ضرورت توجه به مقوله آموزش  خبرنگاران و جوانان اهل قلم و تقویت روابط عمومی های استان تاکید کرد و افزود :  سازمان برنامه و بودجه باید اعتبارات لازم در بخش آموزش خبرنگاران  را در نظر گیرد تا با همکاری خانه مطبوعات ، اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی و استانداری دوره های آموزشی برگزار شود.

استاندار گیلان در نشست هماهنگی برنامه های توسعه اشتغال و تولید گیلان که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت : افزایش اختیارات مدیران بانک‌های استان برای پیشبرد طرح های اشتغالزا بسیار مهم است.

مسعود رهنما سرمربی سابق تیم ملی کاراته نیز کنار ملی پوشان راهی مسابقات شد و گویا طبق صحبت‌های رئیس فدراسیون قرار است در جلسه کمیته فنی حضور داشته باشد.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه سپاه قدس گیلان تا زمانی که یک محروم در استان گیلان وجود دارد از تلاش‌های خود در زمینه محرومیت‌زدایی دست نمی‌کشد، گفت: ۳ هزار و ۵۰۰ خانوار گیلانی هنوز خانه‌ای برای زندگی ندارند.

رئیس شورای اسلامی شهررشت گفت:تصویب طرح جامع حمل ونقل وترافیک رشت در شورای عالی از دستاوردهای خوب شورای چهارم است وباید هرچه سریعتر عملیات اجرایی آن آغاز شود.

دانستن محل تولد آدم‌ها به جهاتی تقریبا برای همه جالب است، اما وقتی افراد در زمره چهره‌ها و مسئولان ارشد یک کشور قرار می‌گیرند، بی‌شک جذابیت و اهمیت بیشتری می‌یابد.

هفته گذشته راهپیمایی بزرگ «مارش میر» در بوسنی برای شهدای مسلمان شهر «سربرنیتسا» برای دوازدهمین بار برگزار شد. اما این اولین حضور رسمی ایران در این مراسم بود.

خانواده آتنا قصد دارند با حضور در دادسرا از خواننده جنجالی شکایت کنند.

وزیر صنعت دستور العمل بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی را ابلاغ کرد.

صفحه1 از1000

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی