امروز: چهارشنبه 01 آذر 1396 برابر با 22 نوامبر 2017

سه شنبه, 30 آبان 1396

شورای اسلامی شهر گرگان باید بر اساس قانون فرد دیگری را به عنوان شهردار معرفی تا روال قانونی صدور حکم مسئولیت وی انجام شود.

سه شنبه, 30 آبان 1396

متاسفانه اختلال شبکه ارتباطی همراه اول در رشت همچنان ادامه دارد و تا کنون هیچ یک از مسئولان مخابرات و اپراتور همراه اول واکنشی نسبت به این اختلالات نداشته است.

سه شنبه, 30 آبان 1396

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: جمع آوری سگ های ولگرد در دستور کار سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت قرار گرفته است.

سه شنبه, 30 آبان 1396

عضو شورای شهر رشت اذعان داشت: متاسفانه با انجام نطق هایی که در حوزه های مختلف بهداشت، عمران و...در شورا انجام شده است عملا هیچ اقدامی در خصوص مباحث مطرح شده انجام نشد و انتظار داریم شهردار رشت نسبت به مشکلات و تخلفاتی که وجود دارد واکنشی نشان بدهد

سه شنبه, 30 آبان 1396

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی با تاکید بر رفع مشکل خطر کسر 6 امتیاز از تیم ملوان بندرانزلی از سوی فیفا گفت: پنج میلیارد ریال از مطالبات زوران زلاتکوفسکی بازیکن مقدونیه ای ملوان بندرانزلی پرداخت شد.

سه شنبه, 30 آبان 1396

رییس دانشگاه علوم پزشگی گیلان تحقق ایده ها و اجرای طرح های پژوهشی را نیازمند راه اندازی صندق پژوهشی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان عنوان کرد.

سه شنبه, 30 آبان 1396

در پی پیروزی تاریخ ساز جبهه مقاومت اسلامی عراق و سوریه بر فتنه تروریسم تکفیری و پایان یافتن سیطره داعش که با پایین کشیدن پرچم این گروه امریکایی - صهیونیستی در "ابوکمال" رقم خورد؛ سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پیام مهمی به محضر مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) منتشرکرد. 

سه شنبه, 30 آبان 1396

شهردار رشت در این جلسه ضمن تاکید بر ضرورت برگزاری منظم جلسات کمیسیون ماده ۵ ، خواستار اصلاح و بازبینی طرح تفصیلی شد

سه شنبه, 30 آبان 1396

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان از ابلاغ افزایش اعتبار به مبلغ  229 میلیارد ريال بابت پرداخت مطالبات پاداش پایان خدمت بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی سال 1395 استان خبرداد.

دوشنبه, 29 آبان 1396

دکتر سالاری تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال را اولویت اصلی استان برشمرد : بیکاری دغدغه اصلی مردم است که باید با تمام توان در جهت حل این مشکل تلاش کنیم .

دوشنبه, 29 آبان 1396

طرح تکاپو هم بر طرف عرضه تقاضای نیروی کار تاکید دارد  و هم بر بازار محور بودن و تا زمانی که توازن بین این مولفه ها تنظیم نشود ، نمی توان انتظار ایجاد اشتغال پایدار را داشت.

دوشنبه, 29 آبان 1396

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: تخلفات و نامه نگاریهایی که اخیرا در شهرداری رشت اتفاق افتاد موجب شد که رشت در تمام دنیا به تمسخر گرفته شود و با سکوت شورا در مواجه با چنین مباحثی مخالفم.

صفحه1 از1112

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی