امروز: چهارشنبه 29 شهریور 1396 برابر با 20 سبتامبر 2017

اخبار رشت ا استان گیلان - اخبار گوناگون

اخبار گوناگون (1450)

دوشنبه, 27 شهریور 1396

یکی از زیباترین و در عین حال خطرناک ترین نقاط روی زمین، چاه یعقوب نام دارد. این چاه مشهور در کشور آمریکا و در منطقه ی ویمبرلی تگزاس قرار گرفته است. چاهی که به آن لقب زیبای ترسناک را داده اند چرا که تا حالا قربانیان زیادی گرفته است.

شنبه, 25 شهریور 1396

براساس بند ۴ ماده ۴ لایحه برنامه ششم توسعه ، دولت مکلف است به منظور افزایش مهارت و تخصص نیروی کار، نسبت به ارایه مدارس عالی کسب و کار با استفاده از ظرفیت های خدمت زیر پرچم و کارورزی دانشجویان، اقدام نماید و گزارش اجرای این بند را به مجلس اطلاع بدهد.

یکشنبه, 08 مرداد 1396

مدیرکل حفاظت از محیط‌ زیست گیلان از تلف شدن بیش از دو میلیون بچه ماهی در رودخانه زرجوب رشت خبر داد و گفت: طبق قانون با مسببان آلودگی زیست‌محیطی زرجوب رشت برخورد می‌شود.

جمعه, 06 مرداد 1396

نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت: تلاش‌های دیپلماتیک خوبی برای حضور زائران ایرانی در مکه مکرمه انجام شده که جای قدردانی دارد

فرزندان ملت ایران در نیروی زمینی سپاه و سایر سازمان‌های نظامی، اطلاعاتی و امنیتی اجازه عرض اندام به پیاده نظام‌های قدرت‌های استکباری و مرتجعین منطقه‌ای را نخواهند داد

پنج شنبه, 22 تیر 1396
پروفسورمجید سمیعی جراح معروف ایرانی، بعد از مطالعه پرونده پزشکی درسا نامور کودک بیمار بابلسری،برای عمل این دختر ٩ساله اعلام آمادگی کرد اما با این حال به خانواده درسا گفت: تومور را می شود عمل کرد اما متاسفانه بهبودی حاصل نمی شود و بعد از چندماه دوباره تومور رشد خواهد کرد.
چهارشنبه, 21 تیر 1396

مدیر مرکز آموزش و پژوهش توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با اشاره به رونمایی از نخستین پهباد غیرنظامی در رشت،گفت:ساخت این پهپادها با تکیه بر توان داخلی تهیه شده است.

سه شنبه, 20 تیر 1396

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه طی ساعات آتی بارشهای پراکنده باران در بخشهایی از ۱۴ استان کشور شکل می‌گیرد، گفت: دمای هوای استان تهران در روز پنجشنبه با کاهش محسوس به ۲۹ درجه بالای صفر خواهد رسید.

سه شنبه, 20 تیر 1396

وحید طیفوری از اجرای طرح آمارگیری گردشگران ملّی همزمان با سایر استانهای کشور از  20 تیر لغایت 10 مرداد ماه خبر داد.

صفحه1 از162

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی