امروز: شنبه 31 تیر 1396 برابر با 22 جولای 2017

اخبار رشت ا استان گیلان - اخبار گوناگون

اخبار گوناگون (1446)

فرزندان ملت ایران در نیروی زمینی سپاه و سایر سازمان‌های نظامی، اطلاعاتی و امنیتی اجازه عرض اندام به پیاده نظام‌های قدرت‌های استکباری و مرتجعین منطقه‌ای را نخواهند داد

پنج شنبه, 22 تیر 1396
پروفسورمجید سمیعی جراح معروف ایرانی، بعد از مطالعه پرونده پزشکی درسا نامور کودک بیمار بابلسری،برای عمل این دختر ٩ساله اعلام آمادگی کرد اما با این حال به خانواده درسا گفت: تومور را می شود عمل کرد اما متاسفانه بهبودی حاصل نمی شود و بعد از چندماه دوباره تومور رشد خواهد کرد.
چهارشنبه, 21 تیر 1396

مدیر مرکز آموزش و پژوهش توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با اشاره به رونمایی از نخستین پهباد غیرنظامی در رشت،گفت:ساخت این پهپادها با تکیه بر توان داخلی تهیه شده است.

سه شنبه, 20 تیر 1396

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه طی ساعات آتی بارشهای پراکنده باران در بخشهایی از ۱۴ استان کشور شکل می‌گیرد، گفت: دمای هوای استان تهران در روز پنجشنبه با کاهش محسوس به ۲۹ درجه بالای صفر خواهد رسید.

سه شنبه, 20 تیر 1396

وحید طیفوری از اجرای طرح آمارگیری گردشگران ملّی همزمان با سایر استانهای کشور از  20 تیر لغایت 10 مرداد ماه خبر داد.

سه شنبه, 20 تیر 1396

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با اشاره به فرسودگی 25 درصدی شبکه برق گیلان، گفت: تاکنون خاموشی نوبتی نداشته‌ایم اما مردم باید حداقل 10 درصد مصرف برق خود را کاهش دهند.

حمد و سپاس بی‌کران خداوند سبحان را که به ما توفیق داد با حضور حماسی و باشکوه در آزمون سترگ و آوردگاه بزرگ “روز جهانی قدس”، بار دیگر زوال قطعی رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیستی و بیزاری از جبهه سلطه و استکبار و جاهلیت مدرن و قبیله‌ای روزگار را فریاد زنیم.

شنبه, 30 ارديبهشت 1396

به گزارش پایگاه خبری رشت ، شنیده ها حاکی از تحقق رای آوری پدیده انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر رشت دارد.

چهارشنبه, 27 ارديبهشت 1396

امروز کسانی که در مقابل انقلاب قرار گرفته اند دیگر آشکارا بر علیه انقلاب و ارزش های آن شعار نمی دهند بلکه با الفاظ فریبنده و سالوسانه، اصل نظام را هدف قرار داده اند.

صفحه1 از161

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی