امروز: چهارشنبه 29 دی 1395 برابر با 18 ژانویه 2017

اخبار رشت ا استان گیلان - اخبار گوناگون

اخبار گوناگون (1426)

حلقه مدیریت شهری دارای سه ضلع است که راس این مثلت شهردار قرار میگیرد و سایر اضلاع نیز می توانند در موفقیت و عدم موفقیت برنامه ها نقش داشته باشند .

پنج شنبه, 16 دی 1395

رییس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت اظهار داشت: حضور مدرس رقص فرانسوی  در رشت ریشه هایی دارد که امروز می خواهم در خصوص این ریشه ها افشاگری نمایم.

سه شنبه, 30 آذر 1395

با هماهنگی به عمل آمده با پیمانکار قرار است به صورت ۲۴ ساعته روی پل کار شود تا در کمترین زمان ممکن پروژه بهسازی به پایان برسد

پنج شنبه, 25 آذر 1395

استان گیلان میزبان رئیس مرکز زیر ساختهای اطلاعات مکانی و مدیریت زمین و عضو هیات علمی دانشگاه ملبورن استرالیا خواهد بود .

سه شنبه, 25 آبان 1395

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، اخیرا شهردار بندر انزلی به دلیل عارضه قلبی در یکی از بیمارستانهای تهران بستری و مراحل درمانی آن در حال انجام است .

چهارشنبه, 12 آبان 1395

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس،  مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت در خصوص انتشار خبری مبنی بر "چرا جایزه جهانی تندیس خشت طلایی به شهرداری رشت تعلق نگرفت؟/ لیست کامل منتخبین جایزه جهانی خشت طلایی منتشر شد"در این پایگاه خبری ، جوابیه ای صادر کرد که در ذیل از نظر میگذرانیم.

شنبه, 08 آبان 1395

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، در هفته ای گذشت مدیران اجرایی استان گیلان با برگزاری همایش ها و سخنرانی های مختلف سعی در رونمایی از دستاوردهای اجرایی خود در حوزه پدافند غیر عامل داشته اند غافل از اینکه این که مسیر را اشتباه نقشه خوانی کرده اند .

پنج شنبه, 06 آبان 1395

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس،آیا مدیران اجرایی دولتی استان اعتقادی به ظرفیت جوانان و تبیین اهداف و برنامه های کارگروههای تخصصی دارند یا تنها به صرف سپری شدن زمان در صدد مدیریت زمان جوانان بر خواهند آمد؟!

پنج شنبه, 06 آبان 1395

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، بهزاد ماهرو که سالیان سال در جهت حفظ و حراست از سرمایه های اکو سیستمی استان گیلان به عنوان نمونه مینیاتوری تلاش فراوان داشت سرانجام پس از سالها چشم انتظاری و وعده های پوشالی اقدام به خودکشی کرد !

صفحه1 از159

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی