امروز: دوشنبه 08 خرداد 1396 برابر با 29 می 2017

اخبار رشت ا استان گیلان - اخبار گوناگون

اخبار گوناگون (1439)

شنبه, 30 ارديبهشت 1396

به گزارش پایگاه خبری رشت ، شنیده ها حاکی از تحقق رای آوری پدیده انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر رشت دارد.

چهارشنبه, 27 ارديبهشت 1396

امروز کسانی که در مقابل انقلاب قرار گرفته اند دیگر آشکارا بر علیه انقلاب و ارزش های آن شعار نمی دهند بلکه با الفاظ فریبنده و سالوسانه، اصل نظام را هدف قرار داده اند.

دوشنبه, 04 ارديبهشت 1396

مردم باید بدانند که من مشکل شخصی با شما ندارم و اگر شهردار این شهر نبودید به حساب هم نمی آمدید که با شما گفت و گو کنم .

یکشنبه, 03 ارديبهشت 1396

شما به خانواده ات رحم نکردی، به خانواده همکارت رحم نکردی، به خانواده شهردار شهر رحم نکردی، چگونه می خواهی تولید تفکر را برای اداره شهر داشته باشی؟ از قدیم گفته اند ...

پنج شنبه, 17 فروردين 1396

بار دیگر شهردار رشت در یک اقدام نوروزی و پس از بازگشت از مسافرت اقدام به تغییر مدیران سطوح میانی و البته مطیع خود نموده است که این اقدام در آستانه انتخابات شوراها جای بسی تامل دارد و به نوعی بازی با مهره ها و تاکتیک ضد حمله ای را در پیش گرفته است.

پنج شنبه, 17 فروردين 1396

عیدی یا بهتر است بگوئیم پاداش خوش خدمتی و پاداش سکوت به افرادی داده شد که با تئوریسین رسانه ای دولت در استان همسو بوده اند .

دوشنبه, 30 اسفند 1395

استاندار در پیام نوروزی سال ۱۳۹۶ هجری شمسی ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید با گزارش کوتاهی از دستاوردهای دولت تدبیر وامید در کشور و استان گیلان گفت : اعتقاد داریم که همه باید دست به دست هم دهیم و با امید به آینده بهتر از هیچ تلاش و کوششی فرو گذاری نکنیم.

دوشنبه, 30 اسفند 1395

هیات تحریریه پایگاه خبری رشت پرس در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن سال 1396 به مردم متدین استان گیلان و همچنین مردم شریف و ولایتمدار شهرستان‌ رشت ، سالی سرشار از خیر و امید را برای آنها آرزو کرد

پنج شنبه, 26 اسفند 1395

تقاضا می شود عوامل تولید کننده فیلم با شفافیت این ابهامات را اطلاع رسانی نمایند تا در آینده شاهد به سخره گرفتن جامعه هنرمندان گیلان و بروز چنین ناهنجاری هایی نباشیم.

صفحه1 از160

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی