چاپ کردن این صفحه

  • /images/banners/Special.png
فراخوان تشریفاتی جوانان گیلان در کارگروه های تخصصی استانداری در وقت اضافه دولت!

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس،آیا مدیران اجرایی دولتی استان اعتقادی به ظرفیت جوانان و تبیین اهداف و برنامه های کارگروههای تخصصی دارند یا تنها به صرف سپری شدن زمان در صدد مدیریت زمان جوانان بر خواهند آمد؟!

در پی انتقادات شدید جوانان حامی دولت در هفته های اخیر که بازتابهای گسترده ای را نسبت به شیوه های مدیریتی در سطوح عالی استان و بهره گیری از ظرفیت های جوانان استان در شایسته سالاری داشت سرانجام مسئولان بر آن شدند تا با حرکتی نمادین و دلجویانه دست به فراخوان جوانان دیروز و امروز استان گیلان آنهم به بهانه حضور در کارگروههای مختلف نمایند امری که شاید دیگر درمانی برای دردهای طاقت فرسای جوانان این استان نباشد و تنها بیشتر به ساماندهی سازمانی برای اهداف خاص بتوان آنرا تشبیه کرد.

حال سوالاتی که در ذهن مخاطبان این فراخوانها و دعوت ها پیش می آید این است چرا بجای اصلاح روشهای گذشته و درخواست پاسخگویی از دستگاههای اجرایی استان در پی معرفی رسمی مشاوران جوان در ابتدای دولت تدبیر و امید، شاهد اردوکشی مسئولان استان این بار بهانه عضویت در کارگروه و بهره مندی از تصمیمات جوانان در دستگاههای اجرایی اقدام گردیده است.

چرا در طی سه سال و اندکی سپری شده از عمر دولت هیچ ارزش و جایگاهی برای جوانان در تصمیمات مدیریتی گرفته نشده و هم اکنون به یکباره به این فکر افتاده اید؟

آیا هیچ ارتباطی بین کسب رضایت مندی حداقلی برای بازماندگان جوانان استان گیلان که چندین سال را در فشار روحی - روانی - مالی و معیشتی سپری کرده اند این اقدام می تواند التیام بخش و نوید بخش باشد؟!

آیا مدیران اجرایی دولتی استان اعتقادی به ظرفیت جوانان و تبیین اهداف و برنامه های کارگروههای تخصصی دارند یا تنها به صرف سپری شدن زمان در صدد مدیریت زمان جوانان بر خواهند آمد؟!

در پایان پیشنهاد میگردد لیستی از جوانان فعال در کارگروهها به عنوان اعضای اصلی و فرعی را منتشر کنید تا در آینده نزدیک بتوان به استناد آن ، دستاوردهای کارگروه های تخصصی جوانان در استانداری گیلان را منتشر کرد و چنانچه نواقصی همچون گذشته در روند این توصیه های سفارشی به مدیران اجرایی استان مشاهده گردید بتوان مطالبه گری دقیق تری را داشت .

انتهای پیام/083458

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 11740