چاپ کردن این صفحه

  • /images/banners/Special.png
فرامینی مدیر عامل آبفار گیلان اعتبار پدافند غیر عامل استان را زیر سوال برد! + جزئیات

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، در هفته ای گذشت مدیران اجرایی استان گیلان با برگزاری همایش ها و سخنرانی های مختلف سعی در رونمایی از دستاوردهای اجرایی خود در حوزه پدافند غیر عامل داشته اند غافل از اینکه این که مسیر را اشتباه نقشه خوانی کرده اند .

در این میان مصاحبه یکی از مدیران استان بیشتر جلب توجه می کرد که با مصاحبه جنجالی خود به عنوان پیش قدم در ارائه دستاوردهای پدافند غیر عامل در سازمان متبوعه خود حرکت کرد که با بررسی اظهارات وی می توان اذعان داشت ؛ به نوعی اعتبار پدافند غیر عامل استان گیلان را زیر سوال برده است.

مدیرعامل آبفار گیلان در این مصاحبه که در تارنمای سازمان منتشر شده است ( اینجا بخوانید) ، به خیال خود توانسته گوی سبقت را در اجرای پدافند غیر عامل برباید در حالی که اقدامات وی نه تنها در راستای پدافند غیر عامل نیست بلکه جزئی از اقدامات و وظایف امنیتی و پیشگیرانه در مواجه با بحرانهای طبیعی و غیرطبیعی و در رده دفاع غیر نظامی شاید قرار گیرد نه پدافند غیر عامل!

لذا پیشنهاد میگردد مدیرانی همچون مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی که در هفته های اخیر انتقادات زیادی به شیوه مدیریتی وی با پرسنل و پیمانکاران طرف قرارداد منتشر شده است ، مواضع خود را با موضوعات استراتژیک همسان و سپس اظهار نظراتی را داشته باشند.

البته انتظار میرفت مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری گیلان که خود را متولی برنامه های پدافند غیر عامل در سازمانهای اجرایی می داند! در این خصوص وارد عمل شود و تذکراتی را به وی دهد که متاسفانه تا کنون هیچگونه واکنشی را در این خصوص شاهد نیستیم.

در ادامه برخی از اقدامات به ظاهر پدافند غیر عاملی مدیر عامل آبفار گیلان را با هم مرور می کنیم :

نصب دوربین های مداربسته، سیستم فلوتر و کنترل در مجتمع های بزرگ آبرسانی، برگزاری مانور پیشگیری و مقابله با گاز کلر، پیمایش خطوط انتقال جهت رفع شکستگی ها و هدررفت آب و آموزش مدیران و کارشناسان ، مطالعات زون بندی شبکه ی توزیع آب، مانورهای آماده سازی، تامین آب اضطراری، بررسی روش های نوین و ایمن گندزدایی آب و پساب به منظور جایگزینی با سامانه های کلرزن، به روز رسانی بانک های اطلاعاتی مکانی و توصیفی، پروژه های مقاوم سازی لرزه ای و بررسی و انتخاب سامانه های ارتباطی ایمن و پایدار در پروژه های تحت پوشش و ...!

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 11766