امروز: چهارشنبه 05 آذر 1399 برابر با 25 نوامبر 2020

هشدار شهردار منطقه یک در خصوص وضعیت بحرانی پل شهید قلی پور رشت + جزئیات

  • سه شنبه, 30 آذر 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

با هماهنگی به عمل آمده با پیمانکار قرار است به صورت ۲۴ ساعته روی پل کار شود تا در کمترین زمان ممکن پروژه بهسازی به پایان برسد

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، شهردار منطقه یک  اظهار داشت:  پل شهید قلی‌پور به دلیل انسداد آبراهه هایش شرایط بحرانی و خطرناکی دارد و باید هرچه زودتر تعمیر شود.

مهندس پورناصرانی گفت: آبراهه ها و ناودان های پل شهید قلی پور به دلیل شن ریزی و نمک پاشی در ایام برفی سالیان گذشته دچار انسدادهایی شده که با توجه بررسی های لازم توسط مشاور در صورت عدم رسیدگی می تواند شرایط نامناسب و خطرناک داشته و احتمال حادثه دارد.

وی با تاکید بر اینکه ما برای این کار پیمانکار گرفته ایم تا به صورت شبانه روزی کار کنند و عملیات بهسازی در بازه زمانی حداکثر یک ماهه انجام شود.افزود :انتظار داریم پلیس محترم راهنمایی و رانندگی مثل همیشه با ما همکاری لازم را به عمل بیاورد. امیدواریم مردم نیز شرایط بوجود آمده را به رغم مشکلات ترافیکی، با درک اهمیت موضوع با صبوری یاری رسان ما باشند.

پورناصرانی گفت: از سال ۱۳۹۲ که پل شهید قلی پور افتتاح شد، برای نگهداری آن هزینه ای نشده است. به همین دلیل با روند حرکت روان آب ها در ناودان ها و آبراهه های این پل کند شده و ممکن است به زودی مسدود شود. بنابراین شرایط پل، هم اکنون بحرانی است.

وی افزود: با هماهنگی به عمل آمده با پیمانکار قرار است به صورت ۲۴ ساعته روی پل کار شود تا در کمترین زمان ممکن پروژه بهسازی به پایان برسد.

شهردار منطقه یک تاکید کرد: در انجام این پروژه همان طور که قبلاً گفتم به همکاری پلیس محترم و مردم فهیم شهر رشت نیاز داریم و مطمئنیم شهروندان خوب ما مثل همیشه به ما کمک خواهند کرد.

انتهای پیام/083458

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 12296

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی