امروز: چهارشنبه 05 آذر 1399 برابر با 25 نوامبر 2020

  • /images/banners/Special.png
با این همه هزینه دولت 50 سانت برف زندگی مردم را مختل کرده است/ در زمانی که شهر دچار مشکل بود برخی به دنبال مقصر گشتند

  • دوشنبه, 18 بهمن 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت : از همه عزیزانی که در دوران انقلاب و تا کنون در حفظ این نظام تلاش کرده اند تشکر می کنم.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس جبار کوچکی نژاد ادامه داد : از 362 هزار میلیارد تومان بودجه کشور؛ 15 هزار میلیارد ریال آن مربوط به بخش عمرانی بوده و بقیه را دولت هزینه می کند اما شاهد بودیم که با این همه هزینه دولت باز هم حدود 50 سانت برف زندگی مردم را مختل کرده است.

وی خطاب به ثابت قدم گفت : آقای شهردار فکر می کنم اگر این میزان برف را به مردم واگذار می کردیم بهتر حل می کردند چون هر جا که مردم ورود کرده اند نتیجه خوبی داشته است .

در زمانی که شهر دچار مشکل بود برخی به دنبال مقصر گشتند

دیگر نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در آیین در آیین افتتاح رسمی بزرگترین هایپر شمال کشور گفت : اخبار متفاوتی در مورد آمار استان گیلان داریم و سال 96 تنها سالی است که ضریب بازگشت بودجه گیلان 100 درصد است و 120 میلیارد تومان در درآمد زایی کشور نقش داریم

جعفرزاده ایمن آبادی در برف اخیر شاهد مشکلات زیادی در سطح استان بودیم و تا کنون نیز 50 روستا فاقد برق می باشند اما متاسفانه در زمانی که شهر دچار چنین مشکلاتی بود برخی به دنبال مقصر گشتند و سعی در مطرح کردن خود بودند .

وی با تاکید بر اینکه باید تعامل و همکاری بیشتری بین مسوولین در استان باشد و اگر خاندان بزرگ احمدی امروز رشد و توسعه کردند نشان از همدلی آنها بوده و این نمونه باید الگویی برای سایرین باشد.

جعفرزاده در ادامه با بیان اینکه فعالیت ها باید در سایه وفاق و همدلی باشد اظهار داشت: ما استان بسیار پر پتانسیلی هستیم و بهترین نیروی انسانی را در گیلان داریم و اگر اجماع مدیریتی استان بیشتر شود، انرژی خود را در عوض تخریب بر تعامل بگذاریم .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 12791

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی