امروز: چهارشنبه 30 مهر 1399 برابر با 21 اکتبر 2020

  • /images/banners/Special.png
عوامل تولید فیلم "درباره آمنه" قربانی چه کسانی شدند ؟! + جزئیات

  • پنج شنبه, 26 اسفند 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

تقاضا می شود عوامل تولید کننده فیلم با شفافیت این ابهامات را اطلاع رسانی نمایند تا در آینده شاهد به سخره گرفتن جامعه هنرمندان گیلان و بروز چنین ناهنجاری هایی نباشیم.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، امروز شاهد اقدامی تاسف بار و تکاندهنده در اعتراض به عدم موفقیت و حمایت از عوامل تولید فیلم "درباره آمنه" در رشت بودیم و آن اینکه یکی از عوامل تولید در اقدامی نمادین و اعتراضی به عملکرد مسئولان در حمایت از شکست اقتصادی فیلم مذکور با پهن کردن بساط و دستفروشی سعی در فروش فیلم داشته که شاید این موضوع با سکانس اول این فیلم یعنی برگزاری همایش و تجلیل از عوامل تولید و اجرایی در سالن خاتم الانبیاء رشت در اردیبهشت 94 و حضور شخصیت های برجسته استانی و کشور و اعلام حمایت رسمی از این فیلم هیچ همخوانی ندارد که این موضوع خود جای بسی تامل دارد و حال اینکه چرا و به چه دلیل در چنین زمانی نوک پیکان اعتراضات به سمت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان گرفته شده است . آیا این فیلم بنا به سفارش فرهنگ و ارشاد اسلامی ساخته شده بود؟!

لذا انتظار می رود تمام افرادی که در مصاحبه های رسمی و غیر رسمی علی الخصوص در روز تجلیل از کارگردان و عوامل تولید این فیلم بهره برداری شخصی و تبلیغی نموده اند ؛ پاسخگوی بروز چنین ناهنجاری هایی در جامعه هنری استان باشند و بجای فرافکنی و استفاده ابزاری از اهالی فرهنگ و هنر ،‌پاسخگوی وعده های پوشالی خود باشند . آنان که از تریبون فرهنگ با صدای رسا فریاد حمایت سردادند و با اجرای شوی تبلیغی زمینه حضور اسم خود را در تیتراژ پایانی با مصاحبه های مختلف و تصاویر فتوژیک مهیا کردند پاسخگو باشند و لذا تقاضا می شود عوامل تولید کننده فیلم با شفافیت این ابهامات را اطلاع رسانی نمایند تا در آینده شاهد به سخره گرفتن جامعه هنرمندان گیلان و بروز چنین ناهنجاری هایی نباشیم.

در ادامه لینک خبر تجلیل از کارگردان و عوامل تولید فیلم "درباره آمنه" جهت اطلاع منتشر می گردد.

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 13247

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی