امروز: یکشنبه 06 خرداد 1397 برابر با 27 می 2018

  • اختصاصی
پاداش میلیونی تئوریسین رسانه ای دولت به خادمین فرهنگی در سفر نوروزی رئیس جمهوری به گیلان!

  • پنج شنبه, 17 فروردين 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

عیدی یا بهتر است بگوئیم پاداش خوش خدمتی و پاداش سکوت به افرادی داده شد که با تئوریسین رسانه ای دولت در استان همسو بوده اند .

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، شنیده ها حاکی است به دنبال سفر نوروزی رئیس جمهور به گیلان و افتتاح نمایشی چندین پروژه با محوریت منطقه آزاد تجاری بندرانزلی و برگزاری نشست با نخبگان فرهنگی ! که بازتابهای گسترده ای را بدنبال داشت ، اخیرا عیدی دولت به تشخیص تئوریسین رسانه ای دولت در استان به تعداد معدودی از رسانه های گزینشی پرداخت شده است.

بنابر این گزارش، عیدی واریزی در حالی به حساب رسانه های خادم پرداخت شد که در طول سفر یک روزه! ریاست جمهوری بخش قابل توجهی از رسانه های استان بنا به تشخیص مسئولان استانی ممنوع الورود شده و اجازه حضور نداشتند.

بر همین اساس، حال عیدی یا بهتر است بگوئیم پاداش خوش خدمتی و پاداش سکوت به افرادی داده شد که با تئوریسین رسانه ای دولت در استان همسو بوده اند . علیرغم این جایزه نوروزی گویا اختلافات بیشتر شده و تفاوت در پرداختی ها موجب تالم خاطر برخی از رسانه ها شده است .

شنیده شده است این پاداش سکوت مبالغی بین 6 میلیون تا 10 میلیون ریال بوده که از رئیس جمهوری برای تعداد معدودی از رسانه های گزینشی و به حساب افراد واریز شده است .

حال باید دید این خوش خدمتی و نگاه گزینشی به اصحاب رسانه از طرف تئوریسین رسانه ای دولت در آستانه انتخابات چه دستاوردهایی را می تواند در آینده داشته باشد.

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار گوناگون
خواندن کد خبر: 13444

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی