چاپ کردن این صفحه

  • /images/banners/Special.png
استاندار اسبق گیلان؛ برخی پنجه‌های درنده خود را زیر الفاظ لیّن خود پنهان کرده‌اند/رئیسی را مصداق خط نورانی شهدا و امام شهدا می دانم

امروز کسانی که در مقابل انقلاب قرار گرفته اند دیگر آشکارا بر علیه انقلاب و ارزش های آن شعار نمی دهند بلکه با الفاظ فریبنده و سالوسانه، اصل نظام را هدف قرار داده اند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس کیهان هاشم نیا استاندار اسبق گیلان اظهار داشت: امروز همه ما وظیفه و دین خطیری  در برابر انقلاب اسلامی ، امام راحل، رهبری معظم انقلاب و یاران شهیدمان بر ذمّه داریم.
هاشم نیا اذعان داشت: امروز کسانی که در مقابل انقلاب قرار گرفته اند دیگر آشکارا بر علیه انقلاب و ارزش های آن شعار نمی دهند بلکه با الفاظ فریبنده و سالوسانه، اصل نظام را هدف قرار داده اند.
استاندار اسبق گیلان افزود: هدف آنان نفوذ در ارکان نظام و کسب قدرت و اشغال تریبون های رسمی کشور برای تخریب همه ارزش هایست که امام عزیز و رهبر فرزانه مان دفاع از آن را اوجب واجبات می دانند. در این میدان، مراقب باشیم که بدخواهان از غفلت ما سوء استفاده نکنند.
هاشم نیا با بیان اینکه زبان نرم و شعار های فریبنده ریاکاران را برنتابید زیرا آنان پنجه های درنده خود را زیر الفاظ لیّن خود پنهان ساخته اند تا با اندک غفلت ما  طومار انقلاب اسلامی را با ارزش های پوشالی لیبرال ها در هم بپیچند اظهار داشت:  اغلب سربازان این خط نفاق، پیاده نظام خودشیفته گدای تشویق لیبرالیسم هستند که در نهایت خود قربانی همان فریبکارانی خواهند شد که اکنون حمّال الحَطَب آنان شده اند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه اینجانب همچون همه عمر بر خاک پای ولایت ایستاده ام و امروز مصداق نمایندگی خط نورانی شهدا، امام شهدا و رهبری معظم انقلاب را "حجت‌الاسلام والمسلمین   رییسی" می دانم و از ایشان حمایت می کنم عنوان کرد: مخالفان عملی انقلاب و رهبری، با ایجاد ترس و وحشت از رقیب مظلوم خود، قصد اعمال دیکتاتوری دروغ و تزویر را در سر می پروراند.
استاندار اسبق گیلان باطل السحر این ریاکاری را، حضور آگاهانه در صحنه دفاع از ارزش های اسلامی با دست رد زدن به سینه کسانی است که در چهار سال گذشته گاه و بیگاه و در خفا و آشکار، زاویه خود را از رهبری عظیم الشان انقلاب نشان داده اند  خواند.
 کیهان هاشم نیا با اشاره به انتخابات پیش رو خطاب به مردم شریف ایران به ویژه گیلان اظهار داشت: به تاسّی از کلام نورانی امام صادق علیه‌السلام، فرد عادل صادق فقیه و با تقوا ترین را انتخاب کنید و اگر به تشخیص نرسیدید ببینید افراد متدین به کدام متمایلند، اگر باز هم تردید داشتید ببینید مخالفان آیین ما کدام را بیشتر می پسندند او را کنار بگذارید و ببینید کدامیک بیشتر خشمگینشان می کند او را برگزینید.
کیهان هاشم نیا (چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت سال ۹۶)

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 13908
برچسب‌ها