امروز: پنج شنبه 14 فروردين 1399 برابر با 02 آوریل 2020

مهلت اعتراض داوطلبان رد صلاحیت‌شده انتخابات + جزییات زمان و مکان

  • شنبه, 21 دی 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

هیات نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: داوطلبان که صلاحیتشان رد شده و یا احراز نشده از فردا تا ۲۶ دی ماه فرصت دارند شکایت شان را ارائه دهند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس هیات نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: داوطلبانی که صلاحیتشان رد شده و یا احراز نشده از فردا تا ۲۶ دی ماه فرصت دارند شکایت شان را ارائه دهند.

در اجرای ماده ۵۲ قانون و ماده ۳۴ آئین‌نامه انتخابات داوطلبانی که نتیجه بررسی صلاحیت آن‌ها بر اساس نظر هیئت نظارت استان و هیات مرکزی نظارت بر انتخابات رد صلاحیت یا عدم احراز اعلام شده است، می‌توانند از تاریخ یک‌شنبه ۲۲ تا پنج‌شنبه ۲۶ دی به مدت پنج روز از ساعت ۸ تا ۱۶ شخصا به محل دریافت شکایات شورای نگهبان به نشانی تهران – بزرگراه بسیج، نرسیده به میدان شهید کلاهدوز، بلوار هجرت، ورزشگاه تختی مراجعه و مراتب اعتراض و شکایت خود را به انضمام مستندات لازم ارائه دهند.

همچنین داوطلبان که صلاحیتشان رد شده و یا احراز نشده همچنین می‌توانند شکایت خود را از ۲۲ تا ۲۶ دی ماه از ساعت ۸ تا ۱۶ به هیات نظارت بر انتخابات مستقر در سالن همایش غدیر استانداری گیلان به آدر رشت – بلوار معلم ارائه دهند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 23125

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی