امروز: یکشنبه 17 فروردين 1399 برابر با 05 آوریل 2020

زمان اعلام نتایج بررسی اعتراض داوطلبان انتخاباتی مشخص شد

  • پنج شنبه, 03 بهمن 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گیلان گفت: نتایج بررسی اعتراض داوطلبان انتخاباتی گیلان ۱۲ بهمن اعلام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، احمد قنبریان، زمان اعلام نتایج بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم را مورد اشاره قرار داد و در تشریح آن اظهار داشت: طبق جدول زمان‌بندی نتایج بررسی اعتراض داوطلبان انتخاباتی استان گیلان 10 روز دیگر یعنی 12 بهمن اعلام می‌شود.

سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان گیلان عنوان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در حال حاضر موعد بررسی اعتراض و شکایت کسانی است که در مرحله اظهارنظر هیئت نظارت گیلان و هیئت مرکزی، صلاحیت آنان احراز نشده است.

قنبریان با بیان اینکه شکایات و اعتراضات کاندیداهایی که صلاحیت آنان احراز نشد در همان موعد مقررش جمع‌آوری شده است تصریح کرد: این اعتراضات پس از جمع‌آوری به تهران ارسال شدند و هم‌اکنون شورای نگهبان در حال بررسی شکایات بوده و به مرور موارد را مورد بررسی قرار می‌دهد.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 23230

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی