امروز: چهارشنبه 20 فروردين 1399 برابر با 08 آوریل 2020

با برگزاری انتخابات بی رمق؛ مجلس یازدهم ضعیف تر از مجلس دهم خواهد بود

  • شنبه, 12 بهمن 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

اختصاصی/نماینده مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به فرافکنی و سنگ اندازی برخی از افراد در مواجهه با برپا کنندگان نشست ها و اجتماعات قانونی در آستانه انتخابات افزود: استقبال کم رنگ  مردم و برگزاری انتخابات بی رمق مجلسی ضعیف تر از مجلس دهم را رقم خواهد زد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس سید کاظم دلخوش در نشست هم اندیشی خود با مدیران رسانه های گیلان با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات افزود: رسانه‌ها نقش تاثیرگذاری در حضور مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دارند، لذا باید از این ظرفیت برای برگزاری انتخاباتی پرشور استفاده شود.

دلخوش با اشاره به اهمیت رسانه ها در تاریخ سازی و اینکه اصحاب رسانه در انتقال میراث اجتماعی و تاریخی از نسلی به نسل آینده تاثیر بسزایی دارند اظهار داشت:نمایندگان ما باید در چارچوب قانون حمایت های ویژه ای را برای رسانه ها پایه گذاری نمایند.

وی افزود: حضور حداکثری مردم در انتخابات تداوم بخش مشروعیت نظام جمهوری اسلامی می باشد لذا رسانه ها می توانند با آگاهی بخشی درست به مردم در انتخاب کاندیداهادرخصوص برگزاری باشکوه انتخابات نقش موثری داشته باشند.

نماینده حوزه انتخابیه صومعه‌سرا با توجه به اهمیت رسانه ها بر افکار عمومی در زمان انتخابات در ادامه افزود: همواره معاندین و دشمنانی وجود دارند که از این ظرفیت در قالب کانال ها و گروههای تلگرامی برای پیشبرد اهداف خود سعی در به اغتشاش کشاندن افکار عمومی و حضور کم رنگ آنها در صحنه استفاده می کنند لذا اصحاب رسانه باید با آگاهی و هوشیاری کامل بستر ساز حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای برای برگزاری انتخاباتی سالم باشند.

وی همچنین به انتخاب فرد اصلح برای تکیه بر کرسی نمایندگی مجلس و چهار سال مدیریت کشور تاکید نموده و اظهار داشت: مردم باید آگاهانه و با بصیرت در انتخابات حضور پیدا کنند و افرادی را راهی مجلس نمایند که با قانون کشور ما به ویژه در بخش اقتصاد اشرافیت داشته باشند.

سید کاظم دلخوش با اشاره به تحریم ها و وضعیت اقتصادی که در حال حاضر در کشور حکمفرماست افزود: اقتصاد تک بعدی و وابستگی اقتصاد ایران صرفا به در آمدهای نفتی نمی تواند جوابگوی نیازهای كشور باشد.

نماینده مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی در پایان  با اشاره به فرافکنی و سنگ اندازی  برخی از افراد در مواجهه با برپا کنندگان نشست ها و اجتماعات قانونی در آستانه انتخابات افزود: استقبال کمرنگ مردم و برگزاری انتخابات بی رمق در وهله اول برآورده کردن خواسته ی دشمنان است و در نهایت در جهت سامان بخشیدن به وضعیت کنونی انتخاب افراد اصلح و صاحب نظر برای حضور در مجلس باید از دغدغه های مردم باشد زیرا در اینصورت مجلس یازدهم مجلسی ضعیف تر از مجلس دهم خواهد بود .

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 23318

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی