امروز: پنج شنبه 13 آذر 1399 برابر با 03 دسامبر 2020

  • دبیر ستاد انتخابات کشور:
مهلت قانونی تبلیغات کاندیداها فردا به پایان می‌رسد

  • سه شنبه, 29 بهمن 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

موسوی گفت: بیش از هفت هزار نامزد انتخاباتی تایید صلاحیت شده‌اند و فردا آخرین روز از تبلیغات کاندیداهاست.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، سید اسماعیل موسوی، سخنگوی ستاد انتخابات وزارت کشور با اشاره به آخرین وضعیت روند انتخابات؛ اظهار کرد: خوشبختانه وضعیت مناسب و خوبی در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی حاکم است و اکنون در حال آماده سازی تمامی امکانات برای شرکت در انتخابات روز جمعه هستیم.

او تصریح کرد: وزارت کشور به عنوان مجری انتخابات، تمامی ابزار و امکانات لازم را برای رأی گیری را فراهم کرده است.

دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: بیش از هفت هزار نامزد انتخاباتی تایید صلاحیت شده‌اند و فردا آخرین روز از تبلیغات کاندیداهاست.

موسوی یادآور شد: در بسیاری از نقاط کشور شور و حال انتخاباتی افزایش یافته و این موضوع، نوید بخش مشارکت بیشتر مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی خواهد بود؛ همچنین بیش از ۵۴ هزار شعبه در سراسر کشور برای اخذ رأی  و حضور مردم در انتخابات در نظر گرفته شده است.

او با اشاره به تخلف تبلیغاتی برخی از نامزد‌های انتخاباتی، اظهار کرد: وزارت کشور حتما نظارت لازم را بر تخلفات تبلیغاتی  دارد و ان‌شالله مردم با شناخت و آگاهی کافی نماینده خود را انتخاب کنند.

دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: حوزه‌های نظارت، اجرا و بازرسی سه رکن اصلی انتخابات به شمار می‌آید که وظیفه‌ آنها رصد فعالیت‌ نامزد‌های انتخاباتی است.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 23483
برچسب‌ها

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی