امروز: دوشنبه 12 خرداد 1399 برابر با 01 جون 2020

لزوم تنظیم ساختار تشکیلاتی دانشگاه آزاد گیلان براساس شرایط اقلیمی

  • دوشنبه, 15 تیر 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پايگاه اطلاع رساني رشت پرس، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت گفت: تنظیم ساختار تشکیلاتی واحدها و مراکز آموزشی استان گیلان باید با در نظر گرفتن شرایط اقلیمی و اجتماعی، وضعیت مالی واحدها، تعداد دانشجویان شاغل به تحصیل، تعداد رشتههاومقاطع تحصیلی، پراکندگی ساختمانهاو تعدادآزمایشگاه هاوکارگاه ها و تغییرات قابل پیش بینی برای حداقل پنج سال آینده خصوصادرمیزان جذب دانشجو مورد توجه قرار گیرد.

دکتر علیرضا امیرتیموری در دومین جلسه روسای واحدها و مراکز آموزشی دانشگاههای آزاد اسلامی استان گیلان در سالن جلسات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد، اظهار کرد: باید در فرصت ماه مبارک رمضان با مطالعه سیره اهل بیت(ع) نکات زندگی آنان را کشف کرده و از آن به عنوان یک مدل در زندگی استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری درخصوص تولید علم و تبدیل آن به ثروت در دانشگاهها، با سطح علمی بالایی که واحدهای دانشگاهی از آن برخوردارند قرار گرفتن دانشگاه آزاد اسلامی در فهرست یک درصد برتر دانشگاههای تأثیرگذار دنیا سرآغاز جهشهای بزرگتر علمی این دانشگاه در سطح بینالمللی و تقویت خودباوری اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی و تقویت روحیه علمی جوانان این مرز و بوم خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت اضافه کرد: در اجرای مصوبه هشتمین اجلاس هیأت امنای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص بازآرایی تشکیلاتی دانشگاه و تهیه الگوی سازمانی جدید واحدهای دانشگاهی متناسب با نیاز استان و با در نظر گرفتن مصوبات کمیسیونهای دائمی استان، باید نسبت به طراحی و تنظیم ساختار تشکیلاتی و نمودار سازمانی واحدها و مراکز دانشگاهی اقدام کرد.

دکتر امیرتیموری، با تأکید دقت بر تنظیم ساختار تشکیلاتی واحدهای استان، خاطرنشان کرد: تنظیم ساختار تشکیلاتی واحدها و مراکز آموزشی استان گیلان باید با در نظر گرفتن شرایط اقلیمی و اجتماعی، وضعیت مالی واحدها، تعداد دانشجویان شاغل به تحصیل، تعداد رشته  ها و مقاطع تحصیلی، پراکندگی ساختمانها و تعداد آزمایشگاهها و کارگاهها و تغییرات قابل پیشبینی برای حداقل پنج سال آینده خصوصا در میزان جذب دانشجو مورد توجه قرار گیرد.

در پایان، هریک از روسای واحدها و مراکز آموزشی حاضر در جلسه، نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دادند.ايسنا

انتهاي پيام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 4538

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی