امروز: چهارشنبه 07 خرداد 1399 برابر با 27 می 2020

احمدی‌نژاد هیچ‌گاه از آقای رحیمی به عنوان خط قرمز نام نبرده است!

  • پنج شنبه, 18 تیر 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، جوانفکر می گوید مگر دکل نفتی یک شی گم‌شدنی است؟ در دولت آقای احمدی‌نژاد هیچ اختلاسی صورت نگرفته، چه برسد به ادعای بی‌اساس شما مبنی بر افسانه‌ای بودن آن.
از حلقه یاران احمدی‌نژاد تنها عده محدودی باقی مانده‌اند که همچنان از او دفاع کرده و او را منجی کشور برمی‌شمارند. علی‌اکبر جوانفکر مشاور رسانه‌ای محمود احمدی‌نژاد را باید در دسته افرادی قرار داد که با تمام وجود اقدامات دولت نهم و دهم را توجیه می‌کند. مدیرعامل اسبق خبرگزاری ایرنا دولت احمدی‌نژاد را پاکدست‌ترین دولت می‌داند و انتشار اخبار اختلاس را تلاش عوامل سلطه برمی‌شمارد. هفته نامه تجارت فردا در گفت وگویی با علی اکبر جوانفکر این پرسش را مطرح کرده است که آیا طیف نزدیک به محمود احمدی نژاد،افشای فسادها و ریخت وپاش های دولت قبل را سیاسی می دانند؟

  خلاصه ای از پاسخ های آقای جوانفکر را در ادامه می خوانید:
                                                                                                                   ***
*اخبار دروغ درباره آقای ‌احمدی‌نژاد زیاد منتشر می‌شود.
*{با اشاره به بازداشت بقایی} من هر چه مطالعه کردم در هیچ کجای قانون ندیدم که می‌شود یک نفر را به اتهامی نامعلوم دستگیر و برای او قرار بازداشت یک‌ماهه، آن هم در ماه مبارک رمضان صادر کرد، نام او را برخلاف قانون و تصریحات رهبر معظم ‌انقلاب در اختیار رسانه‌ها قرار داد و پیش از اثبات هرگونه جرمی آبروی او را برد، اعضای خانواده و فرزندانش از خوف هجوم ماموران، تا آنجا وحشت‌زده شوند که راهی بیمارستان شوند، اتاق خانه و کل ساختمان محل کار او را پلمب کنند و هرچه از کتاب و سی‌دی و یادداشت و غیره در دسترس‌شان باشد با خود ببرند.
*رفتار صورت گرفته با آقای‌ بقایی، قابل دفاع نیست. اگر اتهام دقیق و درستی متوجه او باشد، چه ضرورتی دارد که محل کار و زندگی‌اش، برای یافتن نشان‌هایی از یک جرم این‌طور مورد هجوم قرار گیرد؟ رفتارها نباید به‌گونه‌ای باشد که شائبه اصل بودن مجرمیت افراد به وجود آید.
* این یک رفتار متناقض و غیرمنصفانه است که سخنگوی قوه قضائیه یک متهم اصلی فتنه را که آزاد است، م.ه. خطاب کند و نام و مشخصات فرد دیگری را که هنوز اتهام روشنی متوجه او نیست و در زندان به سر می‌برد و نمی‌تواند از خودش دفاع کند، در اختیار رسانه‌ها قرار دهد.
*در پرونده مربوط به صندوق شهید رجایی، آقای ‌بقایی در موضع شاکی قرار دارد زیرا برخی صاحب‌منصبان در دولت یازدهم، صندوق شهید رجایی را با زیر پا گذاشتن اساسنامه این صندوق مصادره کرده‌اند و آقای بقایی به عنوان رئیس هیات‌مدیره این صندوق از افراد مزبور شکایت کرده است. او شاکی است و اکنون به عنوان متهم در زندان به سر می‌برد و افراد دیگری که متهم هستند، مورد بازخواست قرار نمی‌گیرند
*به یاد بیاورید که در دولت قبل، سفره از زیر پای جماعتی خاص و فربه که زیر عناوین پرطمطراق اصلاح‌طلبی و اصولگرایی گرد هم آمده بودند و مردم را به هیچ انگاشته و خود را مالک و صاحب کشور تلقی می‌کردند، جمع‌آوری شد و به‌رغم همه کارشکنی‌ها و سنگ‌اندازی‌ها از سوی این جماعت زیاده‌خواه، تلاش شد تا خوان نعمت کشور زیر پای مردمی گسترده شود که پیش از آن، هیچ‌گاه برای نشستن بر سر این سفره دعوت نشده بودند.
*همه تلاش‌های دشمن و عوامل داخلی او به کار افتاده است تا مانع از تداوم این سیاست‌ها شود و آنها را عقیم و ابتر کند. طرح‌هایی مانند مسکن مهر، هدفمند کردن یارانه‌ها، توزیع سهام عدالت و طرح‌های زودبازده و عموم جهت‌گیری‌های دولت قبل، همین هدف متعالی را دنبال می‌کرد اما در مقابل شاهد حجم وسیعی از تبلیغات مسموم و انتشار اخبار و اطلاعات خلاف واقع علیه این سیاست‌ها هستیم تا فرصت توانمندسازی مالی و اقتصادی از مردم سلب شود.
*همچنان بر پاکدستی دولت‌های نهم و دهم تاکید و اصرار می‌ورزیم زیرا عمیقاً به آن اعتقاد داریم. موضوع اتهامی آقای رحیمی هیچ ارتباطی با دولت قبل ندارد. لطفاً مراقب القائات نادرست خودتان در سوال مطروحه باشید زیرا آقای احمدی‌نژاد هیچ‌گاه از آقای رحیمی به عنوان خط قرمز نام نبرده است
*توجه داشته باشید که برخورد صورت گرفته با آقای رحیمی بیش از هر چیز منعکس‌کننده یک رویکرد کاملاً سیاسی است زیرا آمران اصلی در پرداخت پول از سوی آقای رحیمی و دریافت‌کنندگان پول‌ها یعنی نامزدهای نمایندگی مجلس کاملاً آزاد هستند و مورد بازخواست و محاکمه قرار نگرفته‌اند! آشکارا چنین به نظر می‌رسد که آقای رحیمی تقاص عدم متابعت از یاران قدیم خود را پس می‌دهد.
*متاسفانه چنین به نظر می‌رسد که شما برای محکومیت آقای بقایی لحظه‌شماری می‌کنید؟! دکتر احمدی‌نژاد پای حق و عدالت ایستاده است و هرگز پشت کسی را که در حق او رفتار ظالمانه‌ای صورت گرفته، خالی نکرده و نمی‌کند. نگران رسانه شما و دست‌اندرکاران آن هستم که در روز واپسین در قبال القائات غلط به افکار عمومی چه پاسخی خواهند داشت.
*نامه آقای احمدی‌نژاد به نشانه خالی کردن پشت آقای رحیمی نبود بلکه خالی کردن زیر پای کسانی بود که مجدانه تلاش می‌کردند به‌ناحق، اتهامات منسوب به آقای رحیمی را به دولت دهم مرتبط کنند. دقت و خبرویت زیادی لازم نبود تا رسانه‌ها متوجه شوند که محتوای نامه آقای احمدی‌نژاد در مورد حکم قضایی صادره علیه آقای رحیمی، کاملاً روشنگرانه و آگاهی‌بخش است.
*دولت‌های نهم و دهم پاکدست‌ترین دولت‌های پس از انقلاب بوده و هستند. برخلاف ادعای شما، در این دو دولت هیچ فساد قابل توجهی وجود نداشته است. متاسفم که شما را تا این حد تحت تاثیر تبلیغات مسموم سیاسی و رسانه‌ای می‌بینم.
*وقتی از گم‌ شدن دکل نفتی سخن به میان می‌آورید نشان می‌دهید که تبلیغاتچی‌های حرفه‌ای تا چه میزان ذهن شما را دستکاری کرده‌اند. لطفاً از خودتان سوال کنید که مگر دکل نفتی یک شی گم‌شدنی است؟ در دولت آقای احمدی‌نژاد هیچ اختلاسی صورت نگرفته، چه برسد به ادعای بی‌اساس شما مبنی بر افسانه‌ای بودن آن. موضوع پرونده سه هزارمیلیاردی هم هیچ ارتباطی با دولت قبل نداشت و اگر فرض را بر درستی و صحت فرآیندهای رسیدگی قضایی به این پرونده بگذاریم، من از شما سوال می‌کنم که این موضوع چه ارتباطی با دولت قبل داشته است؟ درست است که عوامل فعال در دروغ‌پردازی، شایعه‌سازی، اتهام‌افکنی و هجمه سیاسی و رسانه‌ای به دولت قبل، آشکارا از یک مصونیت قضایی برخوردارند اما کسانی که به انجام این کارهای ضداخلاقی و غیرانسانی روی آورده‌اند، بدانند که دیر یا زود نزد افکار عمومی رسوا خواهند شد.
*مشاهده می‌کنیم که روز به روز بر محبوبیت رئیس‌جمهور سابق افزوده می‌شود و امروز شاهد این حقیقت هستیم که بازگرداندن او به جایگاه مدیریت عالی اجرایی کشور در حال تبدیل ‌شدن به یک خواست و مطالبه فراگیر عمومی است. دنیای اقتصاد

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 4581

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی