امروز: دوشنبه 06 بهمن 1399 برابر با 25 ژانویه 2021

نامه سرگشاده مشاوران به رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای شهر رشت

  • پنج شنبه, 15 مرداد 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، در شصت و یکمین جلسه کمیسیون بهداشت ، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی کلانشهر رشت با حاشیه هایی همراه بود که بازتابهایی را بدنبال داشت .

در این جلسه که با حضور مدیران عامل سازمانهای پارک ها و فضای سبز ، پسماند و معاونت خدمات شهری شهرداری با دستور جلسه ارائه گزارش عملکرد سازمانی تشکیل گردید طبق روال همیشگی پس از ارائه گزارش میهمانان ، اعضاء شورا و مشاوران در خصوص مسائل پیرامون دستور جلسه با اجازه رئیس کمیسیون به ارائه نقطه نظرات و اظهارات مرتبط با موضع می پردازند .

متاسفانه در این جلسه یکی از اعضای شورای اسلامی شهر رشت در اقدامی تامل برانگیز و با اشاره به چند تن از مشاوران و قطع کلامی ناطقان جلسه و توهین غیر مستقیم به اظهارات آنان موجبات تکدر خاطر سایرین اعضا و مشاوران گردید . به همین جهت جمعی از مشاوران در نامه ای سرگشاده خطاب به رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی خواستار جلوگیری از ادامه چنین روندی در جلسات بعدی  کمیسیون های تخصصی شدند . در متن نامه آمده است :

سرکار خانم دکتر پیشگر
ریاست محترم کمیسیون بهداشت ، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی کلانشهر رشت
سلام علیکم

به استحضار می رساند اینجانبان از مشاوران کمیسیون تخصصی شورای اسلامی شهر که همواره در طول یکسال اخیر با حضور موثر خود در جلسات کمیسیون سعی در بررسی همه جانبه و دلسوزانه توام با تجربه و تخصص طراح ها و لوایح اعلام وصول شده در کمیسیون ها را در دستور کار خود قرار داده و دوشادوش اعضای محترم شورای اسلامی شهر حرکت نموده اند شایسته است در خصوص ابهامات و اقدامات اخیر یکی از اعضاء شورا که واکنش های وسیعی را در جلسات از طرف سایر اعضا و مشاوران در پی داشت اعلام موضع نمایید تا در آینده شاهد وقوع چنین بداخلاقی هایی در سایر کمیسیون ها نباشیم .
متاسفانه در شصت و یکمین جلسه کمیسیون بهداشت ، محیط زیست و خدمات شهری شاهد صحنه هایی بودیم که گویا سرفصل جدیدی از بداخلاقی های هفته های اخیر به فضای تخصصی و فنی کمیسیون ها رسوب کرده و افرادی در صدد جبران کاستی های خود و بکارگیری شیوه های غیر کارشناسانه و الفاظ و حرکات ناموزون در مواجه با جنابعالی و مشاوران کمیسیون در حین ارائه نظرات و گزارشات فنی برآمده اند که تعجب همگان را به خود جلب کرده است .
مشاوران کمیسیون مذکوراز جنابعالی و سایر اعضاء محترم شورای اسلامی که با مدیریت صحیح همواره سعی در کنترل جلسات و دوری از حاشیه های ساختگی می نمایید تقدیر و تشکر نموده و خواهشمند است جهت احقاق حقوق حقه مشاوران شورای اسلامی کلانشهر رشت که بدون هیچگونه چشم داشتی و تنها بر اساس وظیفه شرعی ، ذاتی و قانونی خود در جلسات حضور می یابند ترتیبی اتخاذ فرمائید ، ضمن حفظ شان و جایگاه متقابل شورای اسلامی کلانشهر رشت و مشاوران تخصصی در آینده شاهد بروز چنین مواردی نباشیم.

جمعی از مشاوران شورای اسلامی کلانشهر رشت

انتهای پیام/083458

 

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 5059

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی