امروز: چهارشنبه 07 آبان 1399 برابر با 28 اکتبر 2020

نشست فرماندار با غائبين جلسه انتخابات هيات رئيسه شوراي شهر رشت

  • سه شنبه, 10 شهریور 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پايگاه اطلاع رساني رشت پرس انتخابات هيات رييسه شوراي اسلامي شهر رشت بار ديگر به دليل به حد نصاب نرسيدن اعضاي  شورا  صبح امروز منحل شد.

در اين جلسه كه با حضور فرماندار رشت براي دومين بار در صحن شورا برگزار گرديد  به دليل غيبت 6 نفر از  اعضا  فاطمه شيرزاد، اسمعيل حاجي پور، رضا رسولي، مجيد رجبي، موسوي روزان و اميرحسين علوي جلسه بار ديگر لغو و به روز ديگري موکول شد.

عباس صابر رييس شوراي اسلامي شهر رشت  در مورد تکلیف انتخاب هیات رییسه  اظهار داشت: جلسه انتخابات هيات رئيسه  در روز پنجشنبه در عمارت شورا و یا در فرمانداری رشت به ریاست فرماندار برگزار می شود .

در اين راستا فرماندار رشت در گفتگو با خبرنگار رشت پرس در خصوص برگزاري سومين جلسه انتخاب هيات رييسه به رياست وي اظهار داشت: در ابتداي امر نشستي به صورت محرمانه با غائبين جلسه هيات رييسه خواهم داشت.

سيد عيسي مهدوي هدف از برگزاري اين نشست را شنيدن دغدغه ها و دلايل عدم حضور اين اعضا در شورا و جلوگيري از به وجود آمدن  هر گونه حاشيه در سطح شهر عنوان نمود.

فرماندار رشت اذعان داشت: در اينصورت در روز پنجشنبه جلسه انتخاب هيات رييسه شورا برگزار خواهد شد كه متعاقبا مكان و زمان آن در صورت علني بودن جلسه اعلام خواهد شد.

انتهاي پيام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 5416

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی