امروز: چهارشنبه 07 خرداد 1399 برابر با 27 می 2020

معتادان بهبود یافته در رشت وام اشتغال دریافت می‌کنند

  • دوشنبه, 20 مهر 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، رئیس اداره بهزیستی شهرستان رشت گفت: معتادان بهبود یافته اگر ۶ مرحله تست اعتیاد و آموزش‌های مهارت‌های زندگی را با موفقیت پشت سر بگذارند وام اشتغال ۱۵ میلیون تومانی با کارمزد چهار درصد دریافت می‌کنند.

رضا جعفری در حاشیه برگزاری مراسم روز ملی پارا المپیک با اشاره به عملکرد شش ماهه نخست بهزیستی شهرستان رشت اظهار داشت: مناسب سازی ادارات پرترافیک و سازمان‌هایی که بیشترین حجم مراجعه کننده را دارند در دستور کار قرار گرفته است و با فرمانداری شهرستان رشت جلساتی در این باره برگزار شده است.

وی با بیان اینکه جای گذاری سطح شیب‌دار و نصب بالابر در آموزش و پروش و شهرداری مدنظر است افزود: شورای سالمندان شهرستان رشت هم تشکیل شد و در این شورا غنی‌سازی اوقات فراغت، آموزش، تغذیه سالم، مناسب‌سازی معابر عمومی ویژه سالمندان مدنظر است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان رشت با اشاره به برگزاری برنامه‌های توانبخشی بر جامعه در حوزه سالمندان گفت: برنامه‌ها در این حوزه در سه بخش کوچصفهان، سنگر و لشت نشا انجام شد و امسال به‌صورت پایلوت توانبخشی مبتنی بر جامعه در شهر رشت در سه منطقه انجام می‌شود.

جعفری با اشاره به برنامه‌های حوزه اشتغال تصریح کرد: سه بانک برای دریافت وام و معرفی افراد واجد الشرایط انتخاب شدند و معتادان بهبود یافته اگر شش مرحله تست اعتیاد و آموزش‌های مهارت‌های زندگی را با موفقیت پشت سر بگذارند وام اشتغال ۱۵ میلیون تومانی با کارمزدچهار درصد دریافت می‌کنند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان رشت با تأکید بر اینکه سال گذشته ۲۰ میلیارد ریال اعتبار وام اشتغال داشته‌ایم خاطرنشان کرد: امسال این اعتبار افزایش می‌یابد.ایسنا

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 6111

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی