امروز: دوشنبه 06 بهمن 1399 برابر با 25 ژانویه 2021

انتخابات هیات رییسه شورای شهرستان تالش باطل شد

  • چهارشنبه, 22 مهر 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس عضو شورای شهرستان تالش و رییس شورای شهر چوبر از باطل شدن انتخابات هیأت رییس شورای این شهرستان خبر داد.

عضو شورای شهرستان تالش و رییس شورای شهر چوبر از باطل شدن انتخابات هیأت رییس شورای این شهرستان از سوی فرمانداری به دلیل تخلف در برگزاری انتخابات خبر داد.

فرهاد حیدرنیا اظهار داشت: در انتخابات هیأت رییسه شورای شهرستان تالش که هفتم مهر ماه برگزار شد بنده 4 رأی و آقای طالبی هم 4 رأی از حاضرین را کسب کردیم و  مساوی شدیم که بعد قرعه کشی کردند و قرعه به نام آقای طالبی درآمد و ایشان گفتند رییس شورا هستند که من اعتراض کردم اما قبول نکردند.

وی افزود: نظر من این بود که براساس ماده 6 آیین نامه داخلی شوراها، هیأت رییسه شورای شهرستان با رأی اکثریت حاضران انتخاب می شوند و اعتراض خودم را بصورت مکتوب تقدیم فرمانداری کردیم و فرمانداری هم به این انتخابات ایراد قانونی گرفت و بصورت نامه این انتخابات را باطل اعلام کرد و مقرر شد رأی گیری برای انتخاب هیأت رییسه مجددا انجام شود اما تاکنون این کار صورت نگرفته است.

به این ترتیب  و بنا به گفته حیدرنیا، هیأت رییس فعلی شهرستان تالش از هفتم مهر ماه بصورت غیرقانونی در این مسئولیت قرار گرفته اند.ماسال نیوز

انتهای پیام/083451

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 6138

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی