امروز: چهارشنبه 07 خرداد 1399 برابر با 27 می 2020

انشعابات غيرمجاز 266 واحد در رشت شناسايي شد

  • پنج شنبه, 07 آبان 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس ، مدير امور آبفاي رشت از شناسايي انشعابات غيرمجاز 266 واحد مسکوني و تجاري در اين شهرستان خبر داد.

سيد محسن حسيني مدير امور آبفاي رشت با اشاره به شناسايي 266 واحد مسکوني و تجاري که به صورت غيرمجاز از شبکه توزيع آب شهري بهره برداري مي نمودند اظهار داشت: در راستاي برقراري عدالت اجتماعي و جلوگيري از تضييع حقوق شهروندان متخلفين جهت تعيين تکليف معرفي شدند.

وي با تأکيد بر اينکه استفاده قانوني شهروندان از آب شرب بهداشتي امکان خدمات رساني بيشتر جهت تأمين و توزيع عادلانه آب براي سايرين را فراهم مي سازد افزود: از انشعابات غيرمجاز شناسايي شده 234 واحد مسکوني و 32 واحد تجاري بوده که نسبت به توجيه عاملان آن اقدام گرديد.

همچنين مدير امور آبفاي شهرستان رشت با ذکر اهميت و لزوم نشت يابي شبکه توزيع آب شهر به منظور جلوگيري از هدررفت آب تصريح کرد: با رفع هفت فقره نشتي در خط انتقال 500 ميليمتري سنگر و چهارراه کانال طي شهريور ماه از هدررفت 21 ليتر بر ثانيه آب جلوگيري شد.

انتهای پیام/083468

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 6368

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی