امروز: یکشنبه 11 خرداد 1399 برابر با 31 می 2020

برگزاری نمایشگاه مجسمه های مفهومی از مواد بازیافتی درمجتمع خاتم الانبیا رشت

  • پنج شنبه, 21 آبان 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس ، نمایشگاه مجسمه های مفهومی از مواد بازیافتی در سالن مارلیک خاتم الانبیا رشت برگزار می شود.

این نمایشگاه توسط دکتر افشین عموزاده لیچایی استادیار دانشکده هنر و معماری دانشگاه گیلان و با حمایت سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت برپا می شود. در همین ارتباط عموزاده با بیان اینکه همه مواد سازنده این مجسمه ها را مواد دوریختنی تشکیل می دهد گفت: این نمایشگاه با عنوان «جور دیگر باید دید» با ۳۰ مجسمه از ۱۴ تا ۱۹ آذر برگزار می شود. عضو هیأت علمی دانشگاه گیلان مجسمه های این نمایشگاه را مفهومی دانست و گفت: این نمایشگاه برای تشویق بیننده به بازیافت و نشان دادن تبدیل وسایل دوریختنی به یک اثر هنری و زیبا است. عموزاده که پیش از این۳ نمایشگاه در سال­های ۸۹ تا ۹۰ در تهران برگزار کرده است بیان می­کند: برای مجسمه با مواد دوریختنی در نمایشگاه تهران مورد تقدیر شهردار تهران قرار گرفتم. عضو هیأت علمی دانشگاه گیلان با بیان اینکه این نمایشگاه برای بازدید عموم خواهد بود اظهار کرد: در این بین اداراتی که کارشان در ارتباط با طبیعت است می توانند برای در معرض دید قرار دادن مراجعان اداره خود یک مجسمه سفارش دهند.

انتهای پیام/083468

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 6617

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی