امروز: یکشنبه 28 دی 1399 برابر با 17 ژانویه 2021

تشکیل ۱۰۰ گروه نامحسوس برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی در گیلان

  • سه شنبه, 24 آذر 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس ، سردار محمدرضا میرحیدری در همایش پلیس، امنیت و اصناف ویژه تالارهای عروسی عکاسان و فیلمبرداران گیلان اظهار کرد: امنیت به برکت خون شهدا در کشور حاکم شده‌است.

اسپرو- وی به اعمال تحریم‌ها توسط دشمنان اشاره کرد و افزود: اصناف در به زانو در آوردن دشمنان تلاش ویژه‌ای انجام دادند و در حفظ ارزش‌های دینی گام بر می‌دارند.

میرحیدری با تأکید بر هوشیاری اصناف در خنثی کردن ترفندهای دشمنان، گفت: هر کدام از اقشار باید نقش خود در نهادینه کردن فرهنگ اسلام ناب محمدی (ص) را ایفا کنند.

وی با بیان اینکه عدالت اجتماعی و ایجاد امنیت پایدار با حضور مردم در عرصه تحقق پیدا می‌کند، تصریح کرد: اصناف باید دقت داشته‌باشند برخی برای جامعه مشکلاتی را ایجاد نکنند.

فرمانده انتظامی گیلان ادامه داد: اصناف پایبند به ارزش‌های دینی، قرآن و احکام اسلامی هستند و باید ضوابط و مقررات را اجرا کنند.

وی با اشاره به اینکه گیلان ۸ هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده‌است، خاطرنشان کرد: نباید غفلت برخی از افراد موجب بدنامی استان شود و باید به کرامت‌های انسانی و اصول اخلاقی توجه داشته‌باشیم.

میرحیدری با تصریح بر اینکه افرادی که بخواهند از موارد غیراخلاقی امرار معاش کنند خون شهدا گریبان آنها را می‌گیرد، یادآور شد: اصناف گیلان دغدغه موازین شرعی را دارند.

وی از تشکیل ۱۰۰ گروه نامحسوس به غیر از اماکن پلیس برای برخورد و مستندسازی برگزاری جشن‌ها در گیلان خبر داد و گفت: با کسانی که بخواهند نسبت به ارزش‌ها بی‌تفاوت باشند محال است مماشات کنیم.

رئیس پلیس گیلان افزود: افرادی که بخواهند آبروی اصناف را ببرند با آنها برخورد می‌شود و تیم‌های نامحسوس به غیر از اماکن پلیس در گیلان تشکیل شده است.

وی با تصریح بر اینکه گروه‌های نامحسوس برنامه مراسم و جشن‌ها را مستندسازی می‌کنند، یادآور شد: با هماهنگی قوه قضاییه با متخلفان برخورد می‌کنیم.

میرحیدری متذکر شد: به کسانی که به دنبال ترویج فرهنگ ابتذال هستند هشدار می‌دهیم امت حزب‌الله و دستگاه‌های امنیتی اجازه فعالیت به این افراد را نمی‌دهند.

وی با اشاره به اینکه مخالف جشن و شادی نیستیم، خاطرنشان کرد: خطوط قرمز باید رعایت شود و برگزاری مراسم در شأن مردم گیلان باشد.

فرمانده انتظامی گیلان یادآور شد: با مامورانی که بخواهند نسبت به ترویج فرهنگ ابتذال بی‌تفاوت باشند برخورد می‌شود.فارس

انتهای پیام/083468

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 7041

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی