امروز: دوشنبه 06 بهمن 1399 برابر با 25 ژانویه 2021

برزیگر قول داد که که تا پایان سال درمانگاه چاف و چمخاله را تحویل دهد اما یک آجر هم روی آجر نگذاشت! / از حق و حقوق شهروندان و مسافران این منطقه ساحلی نخواهیم گذشت

  • سه شنبه, 22 دی 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پايگاه خبري رشت پرس، از آنجایی که کشورهاي در حال توسعه به دنبال تغيير ترکيب سبد منابع درآمدي خود هستند و استان گیلان با داشتن سواحل دریای خزر و پتانسيل بالاي جذب گردشگر ، درصدد ورود به پروژه برندسازی و رسیدن به توسعه پایدار است ، داشتن درمانگاه و بيمارستان های مجهز و با کیفیت ، با توجه به اختلافات کيفي و هزينه اي خدمات در سایر نقاط ، عاملي موثر جهت جذب گردشگر و توریست در این منطقه به شمار می آید.

شهردار شهر ساحلی چاف و چمخاله اظهار کرد: ساحل زیبای چمخاله و چاف باعث شده است در تمام ایام سال این شهر ساحلی مملو از گردشگر باشد اما متاسفانه این شهر فاقد یک درمانگاه شبانه و روزی است.
رضا همام ذاکری افزود: علیرغم تحویل دو هزار متر زمین در بهترین نقطه چمخاله در جنب سالن ورزشی کارگران به دانشگاه علوم پزشکی گیلان ، متاسفانه تاکنون هیچ اقدام مثبتی انجام نگرفته است.
شهردار شهر ساحلی چاف و چمخاله با انتقاد از روند کند دانشگاه علوم پزشکی گیلان خاطرنشان کرد: دکتر برزیگر قول داده بود روند ساخت از یک ماه قبل شروع و تا پایان سال به بهره برداری برسد اما حتی متاسفانه یک آجر نیز گذاشته نشده است!
ذاکری در پایان تصریح کرد: وجود پایگاه اورژانس در منطقه چاف باتوجه به گردشگر بودن و وسعت شهر ساحلی چاف و چمخاله جوابگوی گردشگران و شهروندان نیست و باید کاری جدی در این زمینه انجام شود و ما از حق و حقوق شهروندان و مسافران این منطقه ساحلی نخواهیم گذشت.تابناك

انتهاي پيام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 7360

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی