امروز: دوشنبه 06 بهمن 1399 برابر با 25 ژانویه 2021

واکنش عضو شورای شهر رشت نسبت به انجام اقدام‌های غیر قانونی در شورا

  • چهارشنبه, 07 بهمن 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه  خبری رشت پرس عضو شورای شهر رشت از تمام مسئولان شورای اسلامی شهر رشت خواست تا نسبت به انجام اقدام‌های غیر قانونی واکنش‌ صریح نشان داده و با متخلف یا متخلفان به شدت برخورد کنند.

فاطمه شیرزاد اظهار کرد: بارها اتفاق افتاده که برخی از اسناد و مکاتبات محرمانه مربوط به اعضای شورا از این نهاد به طریق نامعلوم خارج شده و سر از رسانه‌ها بیرون آورده است.

وی افزود: این موضوع بارها تذکر داده شده اما همچنان شاهد خروج اسناد محرمانه، نامه‌ها و مکاتبات صورت گرفته از شورای شهر رشت هستیم.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با تأکید بر ورود حراست شهرداری رشت به موضوع مذکور، گفت: از مدیر حراست شهرداری رشت می‌خواهیم به صورت ویژه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به بررسی و مشخص کردن عاملان خروج اسناد محرمانه از شورا وارد عمل شود.

وی با بیان اینکه افراد مذکور قصد تشویش اذهان عمومی و ایجاد تفرقه بین نمایندگان شورا و مسئولان و شهروندان را دارند، خاطرنشان کرد: چنین اقدام‌هایی در بین مردم بصیر و ولایتمدار شهر رشت جایگاهی ندارد و این اقدام‌ها تنها راه نفوذ برای دشمنان اسلام را هموارتر می‌کند.

شیرزاد با قدردانی از رسانه‌هایی که در راستای منویات مقام معظم رهبری و توسعه استان و شهر رشت قلم می‌زنند، متذکر شد: جنجال‌افکنی توسط رسانه‌های زرد در بین مردم فهیم شهر رشت هیچ ارزشی‌ندارد.

وی از تمام مسئولان شورای اسلامی شهر رشت خواست تا نسبت به انجام اقدام‌های غیر قانونی واکنش‌ صریح نشان داده و با متخلف یا متخلفان به شدت برخورد کنند.فارس

انتهای پیام/083468

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 7560

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی