امروز: جمعه 14 آذر 1399 برابر با 04 دسامبر 2020

استفاده از اتوبوس‌های نوسازی‌شده برای خطوط BRT رشت

  • دوشنبه, 12 بهمن 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ، رضا رسولی با اشاره به تأخیر در تحویل اتوبوس‌ های جدید برای خطوط BRT اظهار کرد: به دلیل تأخیر در تحویل اتوبوس‌ های جدید خریداری شده، در شرایط فعلی‌ از وجود‌ اتوبوس‌های نوسازی شده برای خطوط BRT رشت استفاده می‌شود.

وی با بیان اینکه پس از عقد قرارداد خرید ۲۰ دستگاه اتوبوس شرکت سبلان خودرو در تحویل دادن اتوبوس‌ها تعلل می‌کند، افزود: در جلسه کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر رشت به این نتیجه رسیدیم که تعداد ۴۰ دستگاه اتوبوس متعلق به ناوگان اتوبوسرانی که به دلیل مشکلات کنار گذاشته شده بودند نوسازی شوند و در خطوط مذکور خدمات‌دهی کنند.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر رشت هزینه نوسازی‌ ۴۰ دستگاه اتوبوس‌ را ۹۰۰ میلیون تومان برآورد کرد و گفت: مقرر شده حداکثر تا پایان بهمن ماه جاری این تعداد اتوبوس نوسازی و فعالیت آنها آغاز شود.

وی در ادامه با اشاره به موضوع استیضاح شهردار رشت متذکر شد: بنده در بحث طرح سئوال مشارکت نداشتم و پاسخ‌های شهردار رشت که در مرداد ماه داده شد، قانع‌کننده بود.

رسولی با تصریح بر اینکه اعضای شورا دغدغه فرآیندهای مالی شهرداری رشت را دارند، خاطرنشان کرد: فرآیندهای مالی شهرداری رشت باید برای اعضای شورا به عنوان یک دستگاه ناظر شفاف‌سازی شود.

وی عدم همدلی و برخی اشتباهات رفتاری را از دیگر دغدغه‌های اعضای شورا دانست و یادآور شد: برخی اشتباهات دوسویه موجب ایجاد فاصله بین شورا و شهردار رشت شده است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه تمام اعضای شورا برای حفظ آرامش و جلوگیری از ایجاد هرگونه شائبه تلاش می‌کنند، متذکر شد: امیدواریم اعضای شورا با گرفتن تصمیم مناسب از آسیب به شهر و شهروندان جلوگیری کنند8. دی

انتهای پیام/083468

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 7628

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی