امروز: یکشنبه 28 دی 1399 برابر با 17 ژانویه 2021

حوزه کشاورزی نیاز به حرف ندارد باید عملگرا بود

  • شنبه, 24 بهمن 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس علی محرر رئیس سابق سازمان چای کشور حوزه کشاورزی را دارای مشکلات فراروان دانست و افزود:حوزه کشاورزی کشور نیازمند توجه بیشتر نمایندگان مجلس و بخصوص منتخبان مردم در استان هایی در آن کشاورزی قطب اصلی معیشت مردم را فراهم می کنند، است.

این فعال سیاسی گفت: در طول مدت خدمت خود تمام تلاش خود را برای احیای سازمان چای کشور و این محصول کردم و مهمترین دستاورد خود را علاوه بر تاثیر گذاری در افزایش قیمت ،توانستم سازمان چای کشور را در شهر لاهیجان مستقر کنم.

وی با تاکید براینکه عدم حضور نمایندگان گیلانی در کمیسیون کشاورزی مجلس باعث کم توجهی در برنامه ریزی خواهد شد اضافه کرد: نباید منافع خود را بر منافع مردم ترجیح دهیم و باید برای اثبات اعتماد مردم و بخصوص قشر زحمتکش کشاورز شبانه روز و تخصصی تلاش کنیم.

وی تصریح کرد: اگر کشاورز از طرف دولت حمایت نشود در چند سال آینده گیلان هم دیگر ماهیت کشاورزی خود را از دست می دهد و این استان به عنوان وارد کننده محصولات کشاورزی خواهد شد.

محرر اظهار کرد: اگر می خواهیم پیام اقتصاد مقاومتی که از طرف رهبر معظم انقلاب صادر شده را عملی کنیم باید برای حفظ و احیای کشاروزی در کشور برنامه ریزی بلند مدت و مستمر داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی تنها راه توسعه و پیشرفت کشور است افزود: می توان با برنامه ریزی علاوه بر حفظ کشاورزی ،صنعت گردشگری ، صنایع تبدیلی را برای بدست آوردن بازار کشور های همسایه برنامه ریزی کرد.رصد نیوز

انتهای پیام/083451

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 7778

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی