امروز: چهارشنبه 05 آذر 1399 برابر با 25 نوامبر 2020

لایحه پرداخت 150 میلیون تومانی کمک هزینه ناهار عوامل اجرایی انتخابات شهر رشت در شورا رأی نیاورد

  • دوشنبه, 17 اسفند 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس عضو شورای اسلامی شهر رشت با اعلام مخالفت لایحه کمک 150 میلیون تومانی برای ناهار عوامل اجرایی انتخابات در این شهر، گفت: بر اساس قانون شورای شهر نمی‌تواند به نهادهای دولتی کمک کند.

محمدحسین واثق‌کارگرنیا  در جلسه شورای اسلامی این شهر با لایحه شهرداری رشت مبنی بر پرداخت مبلغ 150 میلیون تومان بابت تأمین هزینه ناهار عوامل اجرایی انتخابات مخالفت کرد.

محمدحسین واثق‌کارگرنیا افزود: دولت برای برگزاری انتخابات اعتباراتی از جمله تأمین ناهار عوامل اجرایی انتخابات و... را در اختیار استان‌ها قرار می‌دهد و با این وجود، لایحه مذکور برای هزینه ناهار عوامل اجرایی انتخابات سئوال‌برانگیز است.

وی ادامه داد: اگر شهردار قصد دارد در این کار مشارکت داشته باشد‌ می‌تواند از آشپزخانه‌های طرف قرارداد با خود ناهار آن روز را تأمین کند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت عوامل اجرایی انتخابات را 7 هزار و 500 نفر عنوان کرد و یادآور شد: شهردار برای تأمین ناهار آنها لایحه 150 میلیون تومانی را به شورا ارسال کرده است.

به گفته وی، بر اساس قانون شورای شهر نمی‌تواند به نهادهای دولتی کمک کند.

محمود باقری‌خطیبانی عضو دیگر شورای اسلامی شهر رشت نیز در جلسه مذکور اظهار کرد: دولت انتخابات را برگزار می‌کند و باید تأمین هزینه‌های آن را نیز به‌عهده بگیرد و بنده با این لایحه مخالف هستم.

به گزارش فارس، لایحه شهردار رشت درباره پرداخت هزینه 150 میلیون تومانی کمک به پرداخت هزینه ناهار عوامل اجرایی انتخابات این شهر رأی نیاورد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 8341

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی