چاپ کردن این صفحه

کفاشیان حسنی مبارک فدراسیون فوتبال!/نامادری من نیستم اساسنامه فوتبال است

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس،همزمان با ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ایران چهره های مختلفی اقدام به ثبت نام نمودند که برخی با حاشیه ایی همراه بود در این گزارش به اظهارات برخی پیرامون فدراسیون خواهیم پرداخت.

وزیر ورزش و جوانان با انتقاد از فدراسیون فوتبال آنهایی که می خواهند در فوتبال بمانند را به حسنی مبارک تشبیه کرد و گفت:« می خواهند مثل حسنی مبارک در راس فدراسیون بمانند!» او البته جمله ای مثل جمله صفایی فراهانی در سال ۸۱ را بر زبان آورده و گفته است:«در انتخابات فوتبال را به نامادری اش می سپارم، برای فدراسیون فوتبال وزارت گزینه ای ندارد.»

محمود گودرزی با اشاره به اینکه اساسنامه فوتبال به تصویب دولت نرسیده است گفته است:«سیگنال هایی را برای تعلیق فوتبال به ای اف سی فرستاده اند. به مالزی رفته اند و آنجا گفته اند که اگر خودشان نماندند فوتبال را تعلیق کنند.» گودرزی از فدراسیون فوتبال باز هم انتقاد کرده و گفته است:« در جریان حضور اینفانتینو قرار نداشتیم و شاید به دلیل این بوده که سفر فوری بوده است.

وزیر ورزش در بخش دیگری از صحبتهایش گفته است:« آقایان اگر در حالت غیر طبیعی تعهدنامه را امضا کردند بگویند!»

وی انتقاد از فدراسیون فوتبال را ادامه داده و گفته است:« کارلوس کی روش را مقصر نمی دانم اما برخی تحت حاکمیت جمهوری اسلامی خود را واتیکان می دانند.»

گودرزی درباره فدراسیون کشتی هم صحبت کرده و گفته است:« درباره سفرهای فدراسیون کشتی لازم باشد مسایلی را می گویم.»

وزیر ورزش درباره شایعاتی مبنی برکنار گذاشتنش در سال ۹۵ گفته است:« فکر می کنم دوران وزارتم خیلی کوتاه باشد.»

یکی دیگر از جملات جالب وزیر ورزش این بوده که گفته است:« آقای سوپر من می داند در المپیک بادش می خوابد!» باید دید منظور وزیر ورزش چه کسی است.

 بعد از مصاحبه وزیر ورزش در خصوص فدراسیون فوتبال و انتخابات پیش رو در ادامه پاسخ های علی کفاشیان در این خصوص را با هم می خوانیم :

- علی کفاشیان بعد از حضور در فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا قصد ثبت‌نام کردن در انتخابات فدراسیون را دارد،گفت: اجازه بدهید به دفترم بروم و ببینم چه کاری می‌کنم تا ساعت 8 که پایان وقت اداری است زمان ثبت‌نام داریم. می‌دانید که من تا ساعت 8 در دفترم هستم. باید بررسی کنم و ببینم آیا ثبت‌نام می‌کنم یا نه.

وی در مورد اینکه بیت‌الله رضایی اعلام کرده او ثبت‌نام کرده است، گفت: نه من این کار را نکرده‌ام.

کفاشیان در رابطه با اینکه وزیر ورزش اعلام کرده فدراسیون مثل روش حسنی مبارک اداره می‌شود، اظهار داشت: باید مجمع تشکیل شود و کاندیداها توانمندی‌های خود را بیان کنند آن وقت آنها تصمیم می‌گیرند که به چه کسی رای بدهند.

رئیس فدراسیون فوتبال در رابطه با اینکه وزیر اعلام کرده از فدراسیون اطلاعاتی دادند تا فیفا فوتبال را تعلیق کند، گفت: فوتبال مملکت خودمان است و  باید خودمان کارهایش را انجام دهیم و در این راستا ما با وزارت ورزش در تعامل هستیم.

وی در مورد اینکه وزیر گفته فدراسیون مثل واتیکان است، عنوان کرد: منظورش این بوده که ما دائم هستیم. اگر من ثبت‌نام نکنم شما (خبرنگاران) دلتان خنک می‌شود.

کفاشیان در ادامه تصریح کرد: به هر حال در اساسنامه فدراسیون ایرادهایی هست که باید اصلاح شود.

رئیس فدراسیون در مورد جمله وزیر در رابطه با اینکه گفته من می‌روم و فوتبال را به نامادری‌اش می‌سپارم گفت: نمی‌دانم منظور او چیست باید مصاحبه‌اش را بخوانم.

وی در مورد اینکه چه کسی نامادری فوتبال است، عنوان کرد: من نیستم. اساسنامه نامادری فوتبال است.

کفاشیان در پاسخ به این سوال که آیا دادکان برای انتخابات می‌آید، عنوان کرد: مثل اینکه او 10 امضا را نیاورده و زمان این کار هم تمام شده است.فارس

انتهای پیام/083458

 

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 8419