امروز: سه شنبه 04 آذر 1399 برابر با 24 نوامبر 2020

افشاگري باقري خطيباني در سال95/عملکرد غیراصولی شهردار رشت سبب شرمندگی اعضای شورا‌ شد

  • پنج شنبه, 27 اسفند 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پايگاه خبري رشت پرس، عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: تعدادی از اعضای شورای اسلامی رشت به دلیل اعتراض نسبت به عملکرد شهردار این شهر قصد استعفا دارند.

محمود باقری‌خطیبانی امروز با اشاره به موضوع استعفای تعدادی از اعضای شورای اسلامی این شهر، اظهار کرد: اخیراً تعدادی از همکاران شورای شهر رشت تصمیم گرفته‌اند به دلیل عملکرد شهردار رشت استعفا‌ دهند.

وی افزود: برخی اعضای شورا‌ بارها به عزل و نصب‌های مکرر مدیران شهرداری رشت به شهردار معترض شده‌اند اما وی کاملاً به این‌ مسئله بی‌اعتناست.

عضو شورای اسلامی شهر رشت، عزل و نصب‌های مکرر مدیران شهرداری رشت را موجب نارضایتی‌ پرسنل و ایجاد فضایی ناآرام در شهرداری دانست و گفت: شهردار رشت همچنان به این کار اصرار دارد.

وی با تصریح بر اینکه از ابتدای حضور ثابت‌قدم به عنوان شهردار رشت تاکنون‌ حدود 2 هزار ابلاغ و حکم جدید صادر شده است، خاطرنشان کرد: روز گذشته نیز حدود 9 نفر از مدیران شهرداری رشت برکنار شدند و این موضوع آرامش را از پرسنل شهرداری سلب کرده است.

باقری‌خطیبانی با اشاره به اینکه سه روز دیگر سال 94 به پایان می‌رسد، یادآور شد: شهردار رشت هیچ اقدامی برای پرداخت حقوق و مزایای پایان سال پرسنل شهرداری رشت انجام نداده است.

این مسئول اعضای شورا را نمایندگان مردم رشت دانست و اظهار کرد: اعضای شورا باید موجبات آرامش و نشاط پرسنل را فراهم کنند اما عملکرد غیراصولی شهردار رشت سبب شرمندگی اعضای شورا‌ شده است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت خاطرنشان کرد: در نخستین جلسه شورای اسلامی شهر رشت در سال 95 بسیاری از مطالب را افشا می‌کنم و امیدوارم وجدان خفته بعضی‌ها بیدار شود و فکری به حال رفتارهای غیرمدیرانه شهردار رشت کنند.فارس

انتهاي پيام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 8486

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی