چاپ کردن این صفحه

چرا مولف دیگر کتاب توهین آمیز به زنان تالشی عذرخواهی نمی کند؟!

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، خوشحال دیگر مولف کتاب به شمار می رود که وی تا کنون هیچگونه واکنشی و پاسخی را نسبت به توهین بی شرمانه و سخیف منتشره در کتاب خود بنام  " گذر 60 کیلومتری" از خود نشان نداده است که این امر جای تامل دارد .

در پی انتشار خبر «توهین بی شرمانه به زنان تالشی در کتاب «گذر شصت کیلومتری» که روز گذشته منتشر شد عذر خواهی یکی از مؤلفان این کتاب را در پی داشت.محسن مجاوری یکی از مؤلفان کتاب «گذر ۶۰ کیلومتری» از مردم شریف تالش عذرخواهی کرد.

وی گفت: از همه مردم شریف تالش به ویژه بانوان ارجمند این منطقه پوزش می خواهم و قول می دهم هیچ نسخه ای از کتاب در بازار نماند.

مجاوری تأکید کرد: به عنوان یکی از مؤلفان کتاب «گذر ۶۰ کیلومتری» تا برطرف شدن ایراد مطرح شده از پخش و چاپ کتاب ممانعت می کنم و به حرمت روز مادر بلافاصله سعی در اصلاح کتاب می نماییم.

گفتنی است؛ مطالبی که در کتاب مذکور در مورد قشر زحمتکش زنان تالشی عنوان شده است با واکنش شدید مردم شریف تالش روبرو شد.

بنا بر این گزارش گویا مجاوری کلور یکی از مولفان این کتاب بوده و امیر خوشحال دیگر مولف این کتاب به شمار می رود که وی تا کنون هیچگونه واکنشی و پاسخی را نسبت به توهین بی شرمانه و سخیف منتشره در کتاب خود بنام  " گذر 60 کیلومتری" از خود نشان نداده است که این امر جای تامل دارد .

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 8595