امروز: شنبه 03 آبان 1399 برابر با 24 اکتبر 2020

سخنان تامل برانگیز کاندیدای مورد حمایت اصلاح طلبان در رودبار

  • پنج شنبه, 02 ارديبهشت 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، اعلام حمایت اصلاح طلبان از جمالی و عدم موضع دقیق از سوی وی در سخنرانی های تبلیغاتی ابهاماتی را برای مردم رودبار بوجود آورده است.

احمد رمضانپور رئیس شورای هماهنگی ائتلاف اصلاح طلبان گیلان از سفر محمدرضا عارف به گیلان خبر داده و سخنرانی در جمع مردم رشت را از برنامه های وی عنوان کرده است.

رمضانپور همچنین به حضور عارف در ستاد جمالی، کاندیدای مورد حمایت لیست امید در رودبار اشاره کرد و گفت: عارف پس از رشت عازم رودبار خواهد شد و توقف کوتاهی هم در دفتر مرکزی ستاد دکتر جمالی کاندیدای لیست امید خواهند داشت و از آنجا هم عازم استان دیگر است.

این در حالی است که منوچهر جمالی هفته گذشته در مصاحبه با رسانه ها از مستقل بودن حضور خود در صحنه انتخابات خبر داده بود.

به گفته رمضانپور جمالی میثاق نامه اصلاح طلبان را نیز پذیرفته است و این تناقض گویی وی با حضور و سخنرانی روز یکشنبه محمدرضا عارف در گیلان هویدا می شود.

اعلام حمایت اصلاح طلبان از جمالی و عدم موضع دقیق از سوی وی در سخنرانی های تبلیغاتی ابهاماتی را برای مردم رودبار برای شناخت قطب فعال انتخابات رودبار بوجود آورده است.

گفتنی است تاکنون رسانه های محلی موفق به گفتگو با وی نشده اند و در این راستا خبرنگاران نیز برای تبیین جناح سیاسی منوچهر جمالی هنوز فرصت گفتگو با وی را بدست نیاورده اند.کاسپین

انتهای پیام/083458

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 8897

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی