امروز: دوشنبه 13 مرداد 1399 برابر با 03 آگوست 2020

شعار شکوفایی یک شبه اقتصاد گیلان عوام فریبی است

  • پنج شنبه, 02 ارديبهشت 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، مطمئنا اگر همزمان با حضور گردشگران، آمار تصادفات بالا رفته و یا میزان غرق شدگی در دریا افزایش می یابد، نمی توان نوک پیکان تقصیر را به سمت گردشگران نشانه رفت ....

"سهم استان گیلان از حضور گردشگران، آمار بالای تصادفات و غرق شدگی در دریا است!" این ها اظهارات یک فرد معترض به ترافیک خیابان ها در ایام حضور گردشگران در گیلان نیست بلکه اظهارات عجیب کاندیدای مورد حمایت اصلاح طلبان رشت در دور دوم انتخابات است! فردی که در صورت پیروزی و کسب یکی از سه کرسی مجلس رشت در انتخابات پیش رو نقش مهمی را در صعود و افول صنعت گردشگری استان بازی خواهد کرد!

امروز و در خلال نشست خبری اصلاح طلبان گیلان، حسنی و رمضانپور دقایقی را به سخنرانی در حضور خبرنگاران پرداختند. در حالی که بیشتر اظهارات رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان گیلان حول محور حضور حداکثری مردم در پاس صندوق های رای بود، محمدصادق حسنی قسمتی از صحبت های خود را به اقتصاد گیلان اختصاص داد و گفت: هر کسی که شعار شکوفایی یک شبه اقتصاد استان را دهد، عوام فریبی کرده است. 

یک سایت خبری هم به قسمتی از اظهارات وی اشاره کرد و از قول حسنی نوشت: سهم گردشگری استان گیلان از حضور گردشگران، آمار بالای تصادفات و غرق شدگی در دریا است!(اینجا را بخوانید)

این اظهارات حسنی در حالی مطرح می شود که جذب گردشگر همواره یکی از مهمترین منابع درآمدزایی استان ها بوده و میزان جذب گردشگر به عنوان یکی از فاکتورهای روند توسعه پایدار در گیلان محسوب می شود. از همین رو اهمیت صنعت گردشگری در اظهارات بسیاری از مسئولان استان و نمایندگان متبلور بوده و کمتر شاهد چنین اظهاراتی از سوی مسئولین استانی در رسانه ها بوده ایم!

مطمئنا اگر همزمان با حضور گردشگران، آمار تصادفات بالا رفته و یا میزان غرق شدگی در دریا افزایش می یابد، نمی توان نوک پیکان تقصیر را به سمت گردشگران نشانه رفت بلکه باید مسئولان امر در خصوص چرایی عدم کشش جاده های بین شهری استان و ایجاد ترافیک شدید با کوچکترین موج حضور مسافران توضیح دهند و بگویند چرا فضای مناسبی را برای بهره وری مسافران خسته و تازه از راه رسیده فراهم نکرده اند.خزر بر خط

انتهای پیام/083458

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 8898

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی