امروز: شنبه 18 مرداد 1399 برابر با 08 آگوست 2020

شهرداری رشت نگهبانان را علیه برخی اعضا شورا تحریک می کنند!

  • یکشنبه, 19 ارديبهشت 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس عضو شورای شهر رشت در جلسه علنی شورا  با اشاره به اینکه برخی از نگهبانان و بازرسین در مناطق چهار ماه است که حقوق نگرفته اند و برخی از مدیران شهرداری این افراد را بر علیه برخی از اعضای شورا تحریک می کنند که جای تاسف است.

امیر حسین علوی ضمن اشاره به عدم دریافت حقوق نگهبانان و بازرسان مناطق شهرداری  و اینکه بیمه پرسنل شهرداری در سازمانها ، مناطق و مراکز که عمدتا جوان هستند دچار مشکل شده و برای آنان معضلاتی را ایجاد کرده است اظهار داشت: برخی از نگهبانان و بازرسین در مناطق چهار ماه است که حقوق نگرفته اند و برخی از مدیران شهرداری این افراد را بر علیه برخی از اعضای شورا تحریک می کنند که جای تاسف است.
وی تاکید کرد : در خصوص چارت تفضیلی شهرداری باید آقای شهردار در صحن علنی شورا توضیحاتی را ارایه دهند .
علوی گفت :طبق آیین نامه ، شورا باید در خصوص این موارد مطلع باشد ودر زمینه تفریق بودجه و حسابرسی ها تاکنون اطلاعاتی در اختیار شورا قرار نگرفته است .
وی در مورد پروژه پیاده راه سازی شهرداری عنوان کرد :  پروژه پیاده راه شهرداری باید با دقت بیشتری مورد بررسی قرار گیرد خصوصا در بحث نورپردازی میدان شهرداری که شهروندان نیز شاکی هستند پیگیری های بیشتری صورت گیرد .
علوی در زمینه بازرسین و نگهبانان عنوان کرد :60 تا نیروی بازرسی و 90 نگهبان برای فعالیت به کار گرفته شده اند و شهرداری باید در مورد امنیت جانی و مالی این عزیزان پاسخگو باشد.
وی تصریح کرد : در مورد این نیروها قول های مختلفی از سوی مدیران شهرداری می شنویم و این نیروها اکنون به اعضای شورا مراجعه  می کنند و ما هم باید جوابگو باشیم.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 9163

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی