امروز: سه شنبه 21 مرداد 1399 برابر با 11 آگوست 2020

نباید اجازه دهیم که سارقان بیت المال در کشور فعالیت کنند/ دلنوشته عضو شورای شهر رشت خطاب به رهبر فرزانه انقلاب

  • یکشنبه, 09 خرداد 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس باقری خطیبانی در صدو چهل و سومین جلسه علنی شورای اسلامی به عنوان ناطق اول با اشاره به دعوتنامه4 خرداد 95 شهردار رشت در خصوص درخصوص بررسی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اظهار داشت: به جای ۴میلیارد تومان ۱۶ میلیارد برای پیاده راه مرکزی هزینهکردن و رابطه ایشان با اقتصاد درون زا چیست؟ و تفاوت اقتصاد درون زا با جیب زا را تشریح بفرمایند.

وی خطاب به شهردار افزود: تا زمانیکه شهروند نگون بخت برای خرید جهیزیه کارت اعتباری خود را ودیعه می گذارد رابطه انتخابات ریاست جمهوری امریکا با اقتصاد مقاومتی چیست؟

با چه مجوزی از سطح اختیارات خود به ساختمان دانا پایان کار داده و شهرداری نتوانسته مطالبات خود را دریافت کند.

باقری خطیبانی با بیان اینکه نباید اجازه دهیم که سارقان بیت المال در کشور فعالیت کنند اظهار داشت :  در خصوص پروژه های میلیاردی باید با دقت نظر پیش رویم تا در پیش وجدان خود و مردم شرمنده نباشیم .
وی افزود :بیش از 400 سوال در مورد انحرافات مالی ، ساختاری و فرهنگی از این شهردار رشت پرسیده ایم ولی تاکنون دریغ از یک پاسخ .

وی در ادامه افزود: خردادماه ، ماه آزادسازي خرمشهر است ، خرمشهر قهرمان ،همان خونين شهري است كه هنوز هم حماسه آزاد سازيش مثالي براي خلق حماسه در حوزه هاي ديگر است ، به طوريكه فرمانده معظم كل قوا اخيرا و در جمع پاسداران فرمودند ، خرمشهرها در پيش است...

رهبر فرزانه  معظم انقلاب:

پاسداران را فرزندان خود دانستيد و با لحني صريح و صميمي به فرزندان خود فرموديد: خرمشهرها در پيش است،نه در ميدان جنگ نظامي ، در ميداني كه از جنگ نظامي سخت تر است ، البته ويراني هاي جنگ نظامي را ندارد، بالعكس آباداني به دنبال دارد اما سختي اش بيشتر است.

آقاجان! پيام نافذتان به پاسداران شرف و عزت ايران اسلامي رسيد.

آقاجان! بزرگترين افتخار محمود باقري اين است كه هنوز هم خود را پاسدار دهه نخست انقلاب ميداند، پاسداري كه مدال جانبازي را در دفاع از وطن بر گردن آويخت و سرافرازانه شعار " استقلال ، آزادي و جمهوري اسلامي " سرداد تا نامحرمي توان نگاه چپ به كشور نداشته باشد.

آقاجان! فرموديد: خرمشهرها در پيش است؛ نه در ميدان جنگ نظامي ، در ميداني كه از جنگ نظامي سخت تر است ، البته ويراني هاي جنگ نظامي را ندارد، بالعكس آباداني به دنبال دارد اما سختي اش بيشتر است.

پيامتان را با گوش و جان دريافت كرديم! پيامي كه سرتا پا درس بود و عبرت؛ براي همه ما، آنقدر عميق بود كه تا عمق تمامي دستگاههاي خدمترسان به مردم و حتي پارلمان شهري رشت نافذ بود.

پيامتان را دريافت كرديم تا اجازه ندهيم كه عده اي با ظاهرسازي و كتابهاي ناخوانده به دست گرفن با صد حيله و فريب به دنبال فريب افكار عمومي باشد و با بزك اسلام بخواهد از سارقان به بيت المال دفاع كند!

آقاجان پيامتان را گرفتيم و اجازه نخواهيم داد تا با پروژه هاي و معامله گري هاي ميلياردي برخي! شهر به ورشكستگي نزديك و نزديكتر شود! هر كه ميخواهد باشد در مقابلش خواهيم ايستاد تا با افتخار بگوييم سرباز رهبريم.

آقاجان پيامتان رسيد؛ آري خرمشهرها در پيش است! وقتي در ميدان نبرد با رژيم بعث جانباز شدم هرگز فكر نميكردم كه دردي بالاتر از درد جراحت در ميدان جنگ سخت باشد ولي امروز اعتراف ميكنم كه در جنگ نرم هماني كه فرموديد: " خرمشهرها در پيش است ؛ نه در ميدان جنگ نظامي ، در ميداني كه از جنگ نظامي سخت تر است" آري محمود امروز در عرصه جنگ نرم هم افتخار دارد كه خط شكن باشد و در مقابل نامحرمان و سارقان به بيت المال و انحراف 300 درصدي از بودجه آقايي به نام شهردار بايستد و باز هم جانباز شود! جانباز هجمه هاي باندهاي قدرت و ثروت؛ باندهايي كه مردم طومار آنها را در 37 سال پيش با انقلاب اسلامي درهم پيچيد ولي بدي روزگار و برخي غفلتها سبب شد تا دوباره برخي از انحرافيون و دزدان به بيت المال جان بگيرند.

اعتراف ميكنم كه جانبازي جنگ نرم دردش بيشتر است؛ لذتش هم بيشتر است و امروز از اين لذت غرق درشادي و غرورم!

شهروندان فهیم و قدرشناس رشت

بيش از 400 سئوال از محمد علي ثابت قدم در مورد انحرافات ساختاري، مالي و فرهنگي در شهرداري رشت پرسيدم ولي دريغ از يك پاسخ!

جناب ثابت قدم؛ شما با كمترين سابقه اجرايي شهردار رشت شديد تا جوان گرايي آزمونش را پس دهد ولي امروز تاسف ميخوريم كه شما شهردار شهردار شهر رشت هستيد چون عملكردتان بسيار خارج از قانون بوده و بسياربراي آينده رشت مضر است!

آقاي شهردار! جمعي از دانشگاهيان، جوانان و متخصصان شهر به حقير به عنوان عضو هيئت رئيسه شورا مراجعه كردند و پرسيدند:" كه كي افتضاحات شهري به پايان ميرسد! كي ثابت قدم ميرود تا شهر آرام شود و از عقب ماندگي اختاپوسي رها شود"!

پاسخ دادم خرمشهرها در پيش است!

شهروندان فهيم و قدرشناس رشت

از همه شما عذرخواهي ميكنم كه شهردار رشت از محل پولي كه شما به عناوين مختلف به شهرداري ميدهيد"

ميليون ريال براي همسرش كارت به كارت ميكند! ماده 16 كه براي كمك به نيازمندان است را براي كمك به اطرافيان خود شهردار بكار گرفته ميشود و هزاران درد دل نگفته!

آقاي شهردار!

در خصوص سئوالات ذيل لطفا صريح و شفاف به مردم پاسخگو باشيد!

ماجراي 10 ميليوني به حساب همسر خود را بيان كنيد؟

علت تغيير وتحول بيش از دو هزار حكمي در شهرداري رشت و برهم زدن آرامش رواني كاركنان چيست؟

چرا پياده راه فرهنگي رشت به شكل مصوب و اوليه اجرايي نشده و به قول معاون استاندار گيلان حتي در صدش شبيه طرح اوليه نيست؟

ميزان پرداختيهاي ماهانه با مشاوران شهرداري از كدام محل و به چه ميزاني است؟

چرا كمك هزينه مصوب به تيم سپيدرود رشت تيم محبوب مردم ورزش دومي رشت و پرداخت نكرده ايد؟؟؟

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 9450

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی