امروز: دوشنبه 13 مرداد 1399 برابر با 03 آگوست 2020

جوابیه شهرداری رشت و پاسخ رشت پرس + متن جوابیه

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت با ارسال جوابیه ای به دفتر پایگاه خبری رشت پرس نسبت به خبر منتشر شده در این سایت واکنش نشان داد.

بنا بر این گزارش فاطمه قدیمی نسبت به خبر   "اتمام حجت شهردار کلانشهر رشت با شورانشینان / توسعه شهری فقط نیازمند افراد پاک دست نیست!/ خلیلی محفوظ به حیا بود" در این سایت واکنش نشان داد ه و خواستار انتشار جوابیه شد.

بنا بر این گزارش در متن این نامه چنین آمده است:پیرو درج مطلبی با عنوان " اتمام حجت شهردار کلانشهر رشت با شورانشینان/توسعه شهری فقط نیازمند افراد پاک دست نیست!/ خلیلی محفوظ به حیا بود" در تاریخ 95/03/14 ، مقتضی است دستور فرمائید متن جوابیه ذیل ، بر اساس ماده 23 قانون مطبوعات و اصلاحیه های بعدی آن ، در آن پایگاه خبری تحلیلی محترم درج گردد .

فاطمه قدیمی حرفه

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت

در مطلب تنظیمی آن رسانه محترم به نقل از شهردار رشت نوشته شده است: " و همه می دانند که نظر ما از بین نمایندگان به آقای جعفرزاده بوده است " ؛ این در حالیست که این جمله توسط شهردار محترم گفته نشده است و ایشان در بین صحبت های خود به این جمله اشاره کردند : همه می دانند من دوست جعفرزاده هستم.

تحریریه رشت پرس ضمن تشکر از توجه ویژه شهرداری رشت نسبت به مطالب منتشر شده در این پایگاه خبری، به پاره ای از توضیحات می پردازد :

لازم به ذکر است خواننده مطلب به خوبی موضوع استقلال فکری شهردار و مدیران و پرسنل شهرداری را  درک می کند چرا که در ادامه جمله موضوع بحث " همه میدانند که نظر ما از بین نمایندگان به آقای جعفرزاده بوده است "در حالیکه طرفداران کاندیداهای مختلف الان از مدیران و پرسنل ما هستند به خوبی اشاره شده است که شهرداری رشت کانون سیاسی افراد خاص واقع نشده و سایرین نیز از این مزایا بهره برده اند .

در پایان شایسته است مدیر روابط عمومی شهرداری رشت بجای واکنش به چنین موضوعات بی اهمیتی و نکته سنجی بین " ما و من " ، در شفاف سازی عملکردی سازمان همواره جلساتی را  همانند نشست خبری مذکور  جهت شفاف سازی اصحاب رسانه و شهروندان لحاظ نماید  تا هزاران  شائبه و سوال بی پاسخ از عملکرد شهرداری رشت در ذهن ها  جاری نباشد.

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در دیده بان رشت پرس
خواندن کد خبر: 9515

تماشاخانه تصویر

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی